Öneri ve Talep Formu

Kentim Esenler‘in 75. sayısı okuyucuyla buluştu.

Eklenme tarihi 31 Mart 2022

ABONE OL

KENTİM ESENLER’İN 75. SAYISI ÇIKTI

'Huzur ve Umut Şehri' Esenler'in haber kaynağı ve rehberi niteliğindeki Kentim Esenler gazetesi, son sayısıyla okuyucularıyla buluştu. Kentim Esenler'in 75'inci sayısının manşetinde Esenler Belediyesi’nin her yaştan ve gruptan insana hitap eden projelerine daveti yer alıyor.

Esenler’de atılan her adımı kolaylıkla takip edebileceğiniz Kentim Esenler Gazetesi’nin 75’inci sayısı okuyucuyla buluştu. Manşette, “Sizi De Bekleriz” başlığıyla, her yaştan ve gruptan insana uygun yapılmış projelere davete yer verildi.

KENTİM ESENLER’İN YENİ SAYISINDA NELER VAR?

Sosyal belediyecilik konusunda Türkiye’de vizyon projeler sunan Esenler Belediyesi’nin projelerinin, Esenler’de yaşayan çocuk, kadın, genç ve yaşlılardan dinlendiği sayfalar gazetenin 75. sayısına konu oldu.

“Ramazan Doğruluktur” temasıyla Ramazan’ın ruhunu Esenler’in dört bir yanında yaşanacağı programlar, Kentim Esenler’in yeni sayısında paylaşıldı.

Esenlerli kadınların, 8 Mart Kadınlar Günü’nü kendileri için hazırlanan özel programlarla kutladığı keyifli anlar da son sayıda okuyucuyla buluştu.

Esenler Belediyesi’nin bu yıl 2.kez halk oylamasıyla en iyileri belirlediği “Radyonun Yıldızları Ödül Töreni” gazetenin arka kapağında yer aldı.

KENTİM ESENLER CNR KİTAP FUARINDA!

Esenler’in yükselen sesi olan ve her ay özenle hazırlanan Kentim Esenler, 8. CNR Kitap Fuarı’nda okuyucularını ve ilgililerini bekliyor.

ÜCRETSİZ ERİŞİM İMKÂNI

Daha birçok haberin yer aldığı ve Esenler halkının ilçeyle ilgili gelişmelere rahat bir şekilde ulaşabilmesi için ücretsiz olarak dağıtılan Kentim Esenler Gazetesi; Esenler Belediyesi Hizmet Binası, Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi, Eskon A.Ş, Esper A.Ş Hizmet Binası, Muhtarlıklar, Esenler Gençlik Merkezi, Şule Yüksel Şenler Hanımlar Konağı, Esenler Kültür Merkezi, Esenler Spor Kompleksi, Mehmet Öcalan Spor Kompleksi, ESAYDAM, ESEV, ESGEV’ler, Adnan Büyükdeniz Dijital Kütüphanesi, Yavuz Selim Halk Kütüphanesi, Dede-Torun Yaşam Merkezi, Fevzi Çakmak Bilgi Evi ve Halk Kütüphanesi, mahalle muhtarlıkları başta olmak üzere bir çok yerden temin edilebiliyor. Gazete ayrıca ESTİM görevlilerince esnafa da dağıtılıyor.

Kentim Esenler’in yeni sayısını incelemek için tıklayınız.

Diğer Haberler