Öneri ve Talep Formu

Kentim Esenler‘in yeni sayısı okuyucuyla buluştu.

Eklenme tarihi 23 Haziran 2022

ABONE OL

KENTİM ESENLER’İN 76. SAYISI ÇIKTI

'Huzur ve Umut Şehri' Esenler'in haber kaynağı ve rehberi niteliğindeki Kentim Esenler gazetesi, yeni sayısıyla okuyucularıyla buluştu. Kentim Esenler'in 76'inci sayısının manşetinde “Esenler Gençlik Günleri” yer alıyor.

Esenler’de atılan her adımı kolaylıkla takip edebileceğiniz Kentim Esenler gazetesinin 76’ncı sayısı okuyucuyla buluştu. Manşette, “Gençlik Günleri’nde 150 Bin Gencimizle Buluştuk” başlığıyla, birbirinden renkli ve eğlenceli etkinliklerle 10 gün süren festivale yer verildi.

KENTİM ESENLER’DE BAŞKA NELER VAR?

15 Temmuz Mahallesi’nde Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesinde, hayatın başlayacağı müjdesi gazetenin 76. sayısına konu oldu.

Türkiye’de ilki gerçekleşen ‘İyilik Fuarı’nın İçişleri Bakanı Süleyman Soylu katılımıyla yapılan açılışı Kentim Esenler’in yeni sayısında paylaşıldı.

Esenler Belediyesi ve TİKA iş birliğiyle bu yıl 13’üncüsü düzenlenen Uluslararası Barış Ekmeği Festivali’nin renkli anları da son sayıda okuyucuyla buluştu.

Esenler Belediyesi’nin vatandaşların çöpten para kazanacağı yeni sistemin tanıtımı da gazetenin sayfalarında yerini aldı.

ÜCRETSİZ ERİŞİM İMKÂNI

Daha birçok haberin yer aldığı ve Esenler halkının ilçeyle ilgili gelişmelere rahat bir şekilde ulaşabilmesi için ücretsiz olarak dağıtılan Kentim Esenler gazetesi; Esenler Belediyesi Hizmet Binası, Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi, Eskon A.Ş, Esper A.Ş Hizmet Binası, Esenler Gençlik Merkezi, Esenler Hanımlar Konağı, Esenler Kültür Merkezi, Esenler’deki spor kompleksleri, ESAYDAM, ESEV, ESGEV’ler, Adnan Büyükdeniz Dijital Kütüphanesi, Yavuz Selim Halk Kütüphanesi, Dede-Torun Yaşam Merkezi, Fevzi Çakmak Bilgi Evi ve Halk Kütüphanesi, mahalle muhtarlıkları başta olmak üzere bir çok yerden temin edilebiliyor. Gazete ayrıca ESTİM görevlilerince esnafa da dağıtılıyor.

KENTİM ESENLER’İN YENİ SAYISINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Diğer Haberler