Öneri ve Talep Formu
KENTİM ESENLER SAYISI ÇIKTI-EYLÜL 2022-ŞEHİR EKRANI

Kentim Esenler‘in yeni sayısı çıktı!

Eklenme tarihi 26 Eylül 2022

ABONE OL

KENTİM ESENLER’İN 77. SAYISI ÇIKTI

'Huzur ve Umut Şehri' Esenler'in haber kaynağı ve rehberi niteliğindeki Kentim Esenler gazetesi, yeni sayısıyla okuyucularıyla buluştu. Kentim Esenler'in 77'inci sayısının manşetinde “Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesinde ilk anahtar teslimi” yer alıyor.

Esenler’de atılan her adımı kolaylıkla takip edebileceğiniz Kentim Esenler gazetesinin 77’inci sayısı okuyucuyla buluştu. Manşette, “Tarihi Gün, Tarihi Gurur!” başlığıyla, Esenler Dörtyol Meydanı’nda düzenlenen törenle konutların anahtarlarını hak sahiplerine teslim eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yer verildi.

KENTİM ESENLER’DE BAŞKA NELER VAR?

Esenler’deki tüm okulların yeni eğitim – öğretim yılına nasıl hazırlandığı gazetenin 77. sayısına konu oldu. Esenler Belediyesi’nin ücretsiz olarak düzenlediği tarihi ve kültür turları Kentim Esenler’in yeni sayısında paylaşıldı. 2022-2023 eğitim yılı ile birlikte her yaştan Esenlerlinin istek ve ihtiyaçlarının karşılık bulacağı eğitim kursları son sayıda okuyucuyla buluştu. Esenler Belediyesi’nin hayat geçirmek için gün saydığı büyük projeleri gazetenin sayfalarında yerini aldı.

ÜCRETSİZ ERİŞİM İMKÂNI

Daha birçok haberin yer aldığı ve Esenler halkının ilçeyle ilgili gelişmelere rahat bir şekilde ulaşabilmesi için ücretsiz olarak dağıtılan Kentim Esenler gazetesi; Esenler Belediyesi Hizmet Binası, Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi, Eskon A.Ş, Esper A.Ş Hizmet Binası, Esenler Gençlik Merkezi, Esenler Hanımlar Konağı, Esenler Kültür Merkezi, Esenler’deki spor kompleksleri, ESAYDAM, ESEV, ESGEV’ler, Adnan Büyükdeniz Dijital Kütüphanesi, Yavuz Selim Halk Kütüphanesi, Dede-Torun Yaşam Merkezi, Fevzi Çakmak Bilgi Evi ve Halk Kütüphanesi, mahalle muhtarlıkları başta olmak üzere bir çok yerden temin edilebiliyor. Gazete ayrıca ESTİM görevlilerince esnafa da dağıtılıyor.

 

Diğer Haberler