Öneri ve Talep Formu

Kentim Esenler‘in yeni sayısı okuyucuyla buluştu.

Eklenme tarihi 16 Şubat 2022

ABONE OL

KENTİM ESENLER’İN 74. SAYISI ÇIKTI

'Huzur ve Umut Şehri' Esenler'in haber kaynağı ve rehberi niteliğindeki Kentim Esenler gazetesi, son sayısıyla okuyucularıyla buluştu. Kentim Esenler'in 74'üncü sayısının manşetinde Tuna Eğitim Vadisi’nin temel atma töreni yer alıyor.

Esenler’de atılan her adımı kolaylıkla takip edebileceğiniz Kentim Esenler Gazetesi’nin 74’üncü sayısı okuyucuyla buluştu. Manşette, “Hayatı Yenilemeye Devam Ediyoruz” başlığıyla, Tuna Eğitim Vadisi’nin Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’in katılımıyla yapılan temel atma törenine yer verildi.

KENTİM ESENLER’İN YENİ SAYISINDA NELER VAR?

Gençlik Kampı’nda gençlerle bir araya gelen Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu’nun, Esenlerli tüm lise son sınıf öğrencilerine, üniversiteye hazırlandıkları süreçte bin lira eğitim desteği vereceklerini açıkladı program gazetenin 74. sayısına konu oldu.

Gençleri ve eğitimi her zaman destekleyen Esenler Belediyesi, öğrencilerin ve üniversite başta olmak üzere çeşitli sınavlara hazırlanan herkesin sağlıklı ortamda ders çalışmasına imkân sağlayan kütüphanelerin artık hiç kapanmayacağı müjdesi, Kentim Esenler’in yeni sayısında okuyucuya duyuruldu.

Esenler Belediyesi tarafından bu yıl 10.’su düzenlenen ‘Hamsi ve Horon Festivali’nin renkli ve eğlenceli anları gazetenin 74. sayısında yer aldı.

2022’yi “Gençlik Yılı” ilân eden Esenler’in gençler için yaptığı ve yapmayı planladığı projeler gazetenin son sayısında okuyucuyla buluştu.

ÜCRETSİZ ERİŞİM İMKÂNI

Daha birçok ilginç haberin yer aldığı ve Esenler halkının ilçeyle ilgili gelişmelere rahat bir şekilde ulaşabilmesi için ücretsiz olarak dağıtılan Kentim Esenler Gazetesi; Esenler Belediyesi Hizmet Binası, Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi, Eskon A.Ş, Esper A.Ş Hizmet Binası, Muhtarlıklar, Esenler Gençlik Merkezi, Esenler Hanımlar Konağı, Esenler Kültür Merkezi, Esenler Spor Kompleksi, Mehmet Öcalan Spor Kompleksi, ESAYDAM, ESEV, ESGEV’ler, Adnan Büyükdeniz Dijital Kütüphanesi, Yavuz Selim Halk Kütüphanesi, Dede-Torun Yaşam Merkezi, Fevzi Çakmak Bilgi Evi ve Halk Kütüphanesi, mahalle muhtarlıkları başta olmak üzere bir çok yerden temin edilebiliyor. Gazete ayrıca ESTİM görevlilerince esnafa da dağıtılıyor.

Kentim Esenler’in yeni sayısını incelemek için tıklayınız.

 

Diğer Haberler