Öneri ve Talep Formu

Tek amacı insanları mutlu etmek olan bu özel tim, bugüne kadar 50 özel etkinlik düzenleyerek 5.000 kişiye moral oldu.

 

ESEV MORAL TİMİ

Esenler Belediyesi Sanat Evi'nin hayata geçirdiği ESEV Moral Timi, moral ve motivasyona ihtiyacı olan herkese destek oluyor. Bu amaçla çocukları eğlendirmeyi, hasta ve engellileri hobileriyle buluşturmayı ve yaşlıların hayatını renklendirmeyi hedefleyen tim, pozitif enerjisiyle Esenler'i kucaklıyor.

‘ESEV Moral Timi’ projemiz artık sadece Esenler’in değil, tüm İstanbullular’ın! Bu amaçla İstanbul’da yaşayan herkesin gönüllü olarak katılabildiği bu projede, Esenler dışındaki ilçelerdeki vatandaşlarımıza da ihtiyaçlarına göre çeşitli ziyaretler düzenleniyor.

ESEV Moral Timi

Moral Timi’nde gitar, keman, darbuka, ritim gibi enstrümanlar; ebru, resim ve hat gibi el sanatları; yüz boyama, Hacivat-Karagöz oyunları, tiyatro gösterileri, çocuk oyunları ve balon yapma aktiviteleri yer alıyor. Morale ihtiyaç duyan bireylerimizin hobileri ile buluşması için çeşitli çalışmalar yaparak onlara moral veriyor ve hayata daha pozitif bakmalarına yardımcı oluyoruz.

Proje Kapsamı

Moral Timi, özel eğitim sınıflarındaki öğrencilerden ve Çocuk Esirgeme Kurumu’ndaki miniklere, Darülaceze’deki yaşlılardan “Palyatif Bakım” bölümünde tedavi gören hasta ve hasta yakınlarına kadar çok sayıda insanımızın hayatına dokunuyor ve onlara moral olmaya devam ediyor.

Diğer Projeler