Öneri ve Talep Formu

ESEV Moral Timi 5.000 kişiye moral oldu.

 

ESEV Moral Timi

Esenler Belediyesi Sanat Evi'nin hayata geçirdiği ESEV Moral Timi, moral ve motivasyona ihtiyacı olan herkese destek oluyor. Bu amaçla çocukları eğlendirmeyi, hasta ve engellileri hobileriyle buluşturmayı ve yaşlıların hayatını renklendirmeyi hedefleyen tim, pozitif enerjisiyle Esenler'i kucaklıyor.

ESEV Moral Timi projemiz artık sadece Esenlilerin değil, tüm İstanbulluların! İstanbul’da yaşayan herkesin gönüllü olarak katılabildiği ESEV Moral Timi, Esenler dışındaki ilçelerdeki vatandaşlarımıza da ihtiyaçlarına göre çeşitli ziyaretler düzenleniyor.

Tek amacı insanları mutlu etmek olan bu özel tim bugüne kadar 50 etkinlik düzenledi.

ESEV Moral Timi

ESEV Moral Timi’nde gitar, keman, darbuka, ritim gibi enstrümanlar; ebru, resim ve hat gibi el sanatları; yüz boyama, Hacivat – Karagöz oyunları, tiyatro gösterileri, çocuk oyunları ve balon yapma aktiviteleri yer alıyor. Morale ihtiyaç duyan bireylerimizin hobileri ile buluşması için çeşitli çalışmalar yaparak onlara motivasyon sağlıyor ve hayata daha pozitif bakmalarına yardımcı oluyoruz.

Proje Kapsamı

ESEV Moral Timi, özel eğitim sınıflarındaki öğrencilerden ve Çocuk Esirgeme Kurumu’ndaki miniklere; Darülaceze’deki yaşlılardan “Palyatif Bakım” bölümünde tedavi gören hasta ve hasta yakınlarına kadar çok sayıda insanımızın hayatına dokunuyor ve onlara moral olmaya devam ediyor.

Diğer Projeler