Öneri ve Talep Formu

İbrahim ASLAN Kentsel Dönüşüm Müdürü

1986 yılında Elazığ’da doğdu. İlköğretimini ve Lise eğitimini Elazığ’da tamamlayarak 2010 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği’nden mezun olmuştur.

Üniversite eğitimi esnasında kentsel dönüşüm ve yol-yapım projeleri çalışmalarında yer alarak; 2010 ve 2011 yılları arasında özel sektörde yol yapım projelerinde etüt şefliği yaparak; halihazır haritalar, poligon ağı, güzergah etüdü, kesitler, fizibilite, altyapı, sanat eserleri (menfez, köprü, viyadük vb.), üstyapı hususlarında çalışmalar yürütmüştür. Vatani görevini Milli Savunma Bakanlığı İzmir İnşaat Emlak Bölge Başkanlığı’nda, askeri ihtiyaçlar doğrultusunda proje ve yapım işlemlerinde kontrol mühendisi olarak tamamladı.

2011 yılında Esenler Belediyesi’nde Emlak ve İstimlâk Müdürlüğü’nün kentsel dönüşüm alanlarının yürütülmesinden sorumlu mühendis olarak göreve başladı. 2014 yılında Kentsel Dönüşüm Müdürlüğü’nün kurulması akabinde şef olarak göreve devam etmiş olup 2017 yılında kentsel dönüşüm müdürü olarak atandı ve halen bu görevini devam ettirmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

İbrahim ASLAN

İbrahim ASLAN

Kentsel Dönüşüm Müdürü