Öneri ve Talep Formu
ESEV

51 branşta eğitim verecek ESEV’de dersler, 13 Eylül 2021’de başlayacak.

Eklenme tarihi 4 Ağustos 2021

ABONE OL

ESEV SANAT KURSLARI BAŞLIYOR

Esenler Belediyesi Sanat Evi (ESEV), sanata ilgi duyan ve kendini bu alanda geliştirmek isteyenler için yeni dönemin kapılarını aralıyor. 51 branşta eğitim verecek ESEV’de dersler, 13 Eylül 2021’de başlayacak.

ESEV, yani Esenler Belediyesi Sanat Evi uzman eğitimci kadrosu ile ilgi duyduğu alanda eğitim almak isteyen sanatseverleri ağırlamaya hazırlanıyor.

Sadece Esenler’den değil, tüm İstanbul’dan gelen öğrencilerle İstanbul’un sanat akademisine dönüşen ESEV pandemi nedeniyle online olarak verdiği ücretsiz sanat derslerine artık yüz yüze eğitim düzeninde devam ediyor.

Esenler Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi’nde eğitimlerini sürdürecek olan ESEV; bağlamadan kemana, diksiyondan fotoğrafçılığa, el ve geleneksel sanatlar ile pek çok dalda eğitimler verecek. Piyano dışındaki enstrüman kurslarına 12 yaş üzerindekiler katılım sağlayabilecek. Eğitimler ücretsiz olarak gerçekleşecek.

ESEV KONSERVATUVARA ÖĞRENCİ GÖNDERİYOR

Esenler Belediyesi Sanat Evi sadece bir sanat kursu olarak çalışmıyor. Burada ilgi duyduğu alanda ilk eğitimlerini alan gençler, kariyerlerini sanat konusunda şekillendirmeye karar vererek, konservatuvar sınavlarına da girebiliyorlar.

ESEV’in önceki dönem çalışmaları hakkında bilgi almak için ilgili haberlerimizi inceleyebilirsiniz.

SON BAŞVURULAR 6 EYLÜL’DE

Sanatseverler, eğitimlere Esenler ve çevre ilçelerden başvurabilecek. 51 branşta gerçekleşecek eğitimlere kayıtlar www.esevkayit.com adresi üzerinden yapılıyor. Detaylı bilgi almak isteyenler ise 444 00 73 numaralı telefonu arayabilecek.

Diğer Haberler