Öneri ve Talep Formu
Esenler'in Yüzleri

“Esenler’in Yüzleri” öncü kuşak olma yolunda!

Eklenme tarihi 7 Temmuz 2022

ABONE OL

ESENLER’İN YÜZLERİ KASTAMONU’DA!

Esenler’de kültür, sanat, spor ve politika alanlarında öncü kuşak olmak için eğitim alan “Esenler’in Yüzleri” projesinin gençleri Kastamonu’da buluştu. Yoğun geçen eğitim döneminin yorgunluğunu Kadıdağı Kamp Alanı’nda atan gençler, verimli vakit geçirdi.

Esenler’in Yüzleri” projesinin gençleri, yoğun geçen eğitim döneminin yorgunluğu Kastamonu’da bulunan Kadıdağı Kamp Alanı’nda attı. 4 gün boyunca Kastamonu’nun tarihi ve kültürel zenginliklerini keşfedip birçok spor aktivitesi yapan gençler, hem verimli vakit geçirdi hem temiz havanın tadını çıkardı. Kampta sosyalleşme imkânı bulan “Esenler’in Yüzleri” projesinin gençleri, Kastamonu’nun eşsiz güzelliklerinde doğa sporları yaptı.

ESENLER’İN YÜZLERİ’Nİ GÜLDÜRDÜK

Kampa katılan 16 yaşındaki Mustafa Yeşilgül, “Çok güzel bir kamp oldu. Çok eğlendik. Geçtiğimiz yıl çok yorucu geçmişti. Stresimizi burada atmış olduk. Herkese çok teşekkür ederiz” diye konuştu. Musa Topçu ise “Biz Esenler’in Yüzleri olarak pek çok etkinliğe katılıyoruz. Kastamonu’da düzenlenen bu kamp da çok güzel oldu. Temiz havada kitap okudum, spor yaptım. Her şey çok güzeldi” ifadelerini kullandı.

 

Diğer Haberler