Öneri ve Talep Formu

Üniversiteye hazırlanan gençlere 1000 lira destek!

Eklenme tarihi 18 Ocak 2022

ABONE OL

BAŞKAN GÖKSU’DAN GENÇLERE MÜJDE!

Gençlik Kampı’nda gençlerle bir araya gelen Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, Esenlerli tüm lise son sınıf öğrencilerine, üniversiteye hazırlandıkları süreçte bin lira eğitim desteği vereceklerini açıkladı.

Esenlerli gençler, 15 Temmuz Millet Bahçesi’nde kurulan Gençlik Kampı’nda Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu ile bir araya geldi. Kamp ateşi etrafında, kamp sandalyelerinde, samimi bir ortamda gerçekleşen buluşmada gençler merak ettikleri her şeyi ‘başkan amca’larına sordu.

ÜNİVERSİTE YOLUNDA BAŞARILI OLUN DİYE…

Kamp ateşi etrafında gençlerle sohbet eden ve sorularını cevaplayan Göksu, üniversite hazırlığındaki öğrencilere bir müjde verdi. Göksu, “Lise son sınıftaki bütün arkadaşlara, üniversite sınavlarına rahatlıkla hazırlansınlar diye, sınavdan çok yüksek puanlar alsınlar diye, anne babalarını çok mutlu etsinler diye bin lira eğitim desteği veriyoruz. 25 Ocak’tan sonra hepinizin hesabına yatırılacak. Hayırlı ve bereketli olsun. Sizden isteyeceğimiz tek şey, başarılı olmanız” dedi.

Karşılıklı sohbet havasında gerçekleşen buluşmada gençlere içlerini ısıtan sıcacık sahlep ve kestane ikramı yapıldı. Gençler kendilerine internet paketi hediye eden Göksu’yla bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Siz de 1000 TL’lik eğitim desteğinden faydalanmak için tıklayın. 

 

Diğer Haberler