Öneri ve Talep Formu

1000 TL’lik eğitim desteği ile öğrencilerimizin yüzlerini güldürüyoruz.

Eklenme tarihi 15 Ocak 2022

ABONE OL

ESENLER BELEDİYESİ’NDEN EĞİTİME 1000 TL DESTEK!

Esenler Belediyesi'nden tüm lise son sınıf öğrencilerine 1000 TL'lik eğitim desteği!

Esenler Belediyesi, üniversiteye hazırlanan lise son sınıf öğrencilerine destek olmak amacıyla 1000 TL’lik eğitim payı veriyor.

Esenler’de ikamet eden ve Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı örgün liselerde okuyan 4000’e yakın son sınıf öğrencileri Ocak, Mart ve Nisan ayında alacakları toplamda 1000 TL’lik destekle eğitimine rahat bir şekilde devam edebilecek.

İnternet üzerinden yapılacak başvuruyla eğitim desteğini alacak olan öğrencilerimize Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Tevfik Göksu’nun bir de mesajı var;

“Kıymetli Velimiz,

Gönül belediyeciliğinin öncüsü Esenler Belediyesi olarak, çeşitli projelerimizle yediden yetmişe tüm Esenlerli hemşehrilerimize destek oluyoruz. Özellikle gençlerimiz söz konusu olduğunda onlar için eğitim, spor, kültür, sanat, bilim ve teknoloji alanlarında yepyeni projeler geliştiriyor, maddi ve manevi olarak daima gençlerimizin yanında duruyoruz.

“Eğitime Tam Destek projemiz” ile Esenler’de ikamet eden tüm lise son sınıf öğrencilerimize 1000 TL eğitim desteği sağlıyoruz. Gençlerimizin üniversite sınavlarına hazırlandıkları bu günlerde vereceğimiz bu destek; onlar için motivasyon, siz velimiz için ise bir bütçe katkısı olacaktır. Geleceğimizi inşa edecek olan gençlerimizin yarınlara daha umutlu bakabilmeleri; donanımlı, etkin, özgüveni yüksek ve girişimci bireyler olabilmeleri için her zaman olduğu gibi biz varız, sizin için buradayız.”

Diğer Haberler