Mehmet Öcalan Spor Kompleksi 9 branşta halkımıza hizmet verecek.

Mehmet Öcalan Spor Kompleksi

Sağlıklı ve zinde bir hayat için Esenler Belediyesi tarafından yapılan Mehmet Öcalan Spor Kompleksi vatandaşlarımızın hizmetine girmeye hazırlanıyor.

Zengin spor aletlerine ve geniş spor alanlarına sahip Mehmet Öcalan Spor Kompleksi’nde gün içinde bedeninizin ihtiyacı olduğu hareketi ve kuvveti sağlayabileceksiniz.

MEHMET ÖCALAN SPOR KOMPLEKSİ NEREDE?

Esenlerimizin en büyük mahallelerinden birisi olan Oruç Reis Mahallemizi dev bir spor kompleksine kavuşturuyoruz. Şehit Türkmen Tekin Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin bitişiğinde yaklaşık 4000 metrekare alana inşa ettiğimiz kapalı spor kompleksimize Esenlerimizin ilk belediye başkanı Sayın Mehmet Öcalan’ın ismini verdik.

MEHMET ÖCALAN SPOR KOMPLEKSİ’NDE NELER VAR?

İçerisinde 12,5×25 metre ebatlarında yarı olimpik yüzme havuzu ve 300 kişi kapasiteli, tribünlü basketbol sahası barındıran kompleksimizde; spor aktivite alanı, bay ve bayan soyunma odaları, sauna, havuz soyunma odaları ve duş alanları, revir, bay ve bayan mescit ve bekleme salonu bulunuyor.

Eğitmenler eşliğinde birçok spor dalıyla tanışma imkanı bulacağınız Mehmet Öcalan Spor Kompleksi’nde voleybol, basketbol, badminton, hentbol, wushu-kungfu, teakwando, karate, kickboks ve yüzme gibi branşlarda hizmet alabileceksiniz.

Yapımı tamamlanan Mehmet Öcalan Spor Kompleksimiz, en kısa sürede hemşehrilerimizle buluşacak.

Diğer Tesisler