Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 12 Haziran 2024

ABONE OL

TAYFALAR “LİDERLİK” SERTİFİKALARINI ALDI

"Tayfa Buluşmaları" kapsamında düzenlenen 32 haftalık ‘Liderlik Eğitimi’ serisi kapanış programıyla sona erdi. Tayfa ekipleri ve liderleri sertifikalarını aldı.  

Esenler Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’nün “Tayfa Buluşmaları” kapsamında düzenlediği 32 haftalık ‘Liderlik Eğitimi’ kapanış programıyla sona erdi. Programa katılan Proje Koordinatörü Ali Ramazan Üney ve Proje Danışmanı Doç. Dr. Muhammet Öztabak, 32 hafta süren bu liderlik eğitim programının, katılımcılara hem kişisel hem de profesyonel anlamda büyük katkılar sağladığını söylediler.

Dönem içerisinde gerçekleştirilen faaliyetlerden hazırlanan kısa film sunumunun ardından program akustik enstrüman dinletisiyle devam etti. Programın sonunda Tayfa ekiplerine ve liderlere sertifikaları dağıtıldı. Sertifikaların yanında, içinde Tayfaların fotoğrafı bulunan hatıra kartları hediye edildi.

“BECERİ VE SANAT ATÖLYELERİNDEN, KİTAP VE FİLM TAHLİLLERİNE”

Verilen eğitimler ve ardından hazırlanan sunumlar, katılımcıların liderlik becerilerini geliştirmelerine ve farklı bakış açıları kazanmalarına yardımcı oldu. Eğitimler kapsamında yapılan röportaj çekimlerinde katılımcılar, kendi deneyimlerini ve eğitim sürecinde kazandıkları bilgileri paylaşma fırsatı buldu. Beceri atölyeleri ile pratik bilgi ve beceriler kazanırken, sanat atölyelerinde yaratıcılıklarını ortaya koydular. Uygulamalı eğitimlerle, teorik bilgileri pratikte uygulama şansı yakaladılar. Kitap ve film tahlilleri ile edebi ve sinematik eserler üzerinden derinlemesine analizler yaptılar. Bu etkinlikler, entelektüel birikimlerini artırma açısından büyük önem taşıdı. Sosyal farkındalık etkinlikleri ise toplumsal konular hakkında bilinçlendirdi. Tayfalar, Filistin mücadelesine desteklerini belirterek anlamlı bir dayanışma örneği de sergiledi.

“Tayfa Buluşmaları” etkinlik serisi yeni projelere ve etkinliklere hız kesmeden devam edecek.

Diğer Haberler