Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 12 Mayıs 2014

ABONE OL

Şehir ve Düşünce’ye Bir Ödül Daha

Şehir ve Düşünce dergisi, Türkiye Dergi Günleri’nde bir kez daha En İyi Belediye Dergisi seçildi.

Şehir ve Düşünce dergisi, Türkiye Dergi Günleri’nde bir kez daha En İyi Belediye Dergisi seçildi.

Esenler Belediyesi Şehir Düşünce Merkezi tarafından yayımlanan Şehir ve Düşünce dergisi, Türkiye Dergi Günleri’nde En İyi Belediye Dergisi seçildi.

Türkiye Dergi Editörleri ve Yayıncıları Birliği (TÜRDEB) tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen Türkiye Dergi Günleri’nde Esenler Belediyesi’nin Şehir ve Düşünce dergisi, bir kez daha en iyi belediye dergisi seçildi. Tarihi Sirkeci Garı’nda, 4 – 11 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen Türkiye Dergi Günleri’nde; düşünce, kültür, ilim, fikir, sanat, edebiyat, siyaset, mizah, gençlik, çocuk ve daha birçok alanda yayın hayatını sürdüren dergiler katıldı. Okuyucuların, dergilerin yazar ve editörleriyle fikir alışverişinde bulunduğu Dergi Günleri’nde dergicilik ve dergiler ekseninde paneller ve söyleşiler de yapıldı.

EN İYİ BELEDİYE DERGİSİ

“Dergiciliğin Enleri” ödül töreniyle sona eren Dergi Günleri’nde TÜRDEB tarafından verilen 2014 yılı Türkiye Dergi Fuarı Dergiciliğin Enleri Ödülleri kapsamında; En İyi Belediye Dergisi, Esenler Belediyesi’nin Şehir ve Düşünce dergisi seçildi. 100’den fazla yayıncı kuruluşun katıldığı fuarda En İyi Belediye Dergisi ödülünü Esenler Belediyesi adına, Strateji Geliştirme Müdürlüğü’nde görevli Yusuf Balay aldı. Şehir Düşünce dergisi geçtiğimiz yıl da aynı fuarda birincilik ödülü almıştı.

TÜRKİYE’DE BİR İLK

Esenler’in ideal kent kimliğine sahip olmasına katkı sağlamak için alanında uzman isimlerin ideal şehir üzerine düşüncelerinin yer aldığı “Şehir ve Düşünce” dergisi Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyor.Bu alanda çalışanlar içiniyi bir başvuru kaynağı olan dergi,4 ayda birokuyucusuyla buluşuyor. Çeşitli fotoğraflarla görsel açıdan zenginleştirilenve tamamı kuşe kâğıda baskılı Şehir ve Düşünce dergisi, ücretsiz olarak temin edilebiliyor.

Diğer Haberler