Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 25 Mart 2019

ABONE OL

Şehir Ve Düşünce’nin 13. Sayısı Çıktı!

Şehre ve şehirle ilgili her şeye dair düşünce üreten "Şehir ve Düşünce" dergisinin 13. sayısı yayımlandı.

Şehre ve şehirle ilgili her şeye dair düşünce üreten “Şehir ve Düşünce” dergisinin 13. sayısı yayımlandı.

Esenler Belediyesi Şehir Düşünce Merkezi tarafından hazırlanan Türkiye’nin ilk “Şehir ve Düşünce Dergisi”nin 13. sayısı okurla buluştu. Şehre dair kalıcı düşünceler ve çözümler üretmek amacıyla hayata geçirilen Şehir Düşünce Merkezi’nin aynı adla yayımladığı derginin son sayısında “Şehir ve Sivil Toplum” ilişkisi tüm yönleriyle ele alınıyor.

SİVİL TOPLUMUN ŞEHRE KATKILARI

4 ayda bir yayımlanan “Şehir ve Düşünce Dergisi”nin 13. sayısında, Türkiye’nin önde gelen akademisyenleri ve yazarları, şehir ve sivil toplum üzerine düşüncelerini kaleme aldılar. Sivil toplum örgütlerinin şehrin sorunlarına yönelik yeterince ilgi göstermedikleri fikriyle hazırlanan sayıda, bu kurumların şehrin çok küçük gibi görünen sorunlarına el atmasının çok faydalı sonuçlar doğurabileceği ve atılacak küçük adımların gelecekte büyük umutlar doğuracağına olan inanca yönelik yazılar yer alıyor.

ÜCRETSİZ TEMİN EDEBİLİRSİNİZ

Tamamı kuşe kâğıda basılı, 13. sayı; Esenler Belediyesi Şehir Düşünce Merkezi, Esenler Belediyesi Hizmet Binası, Belediye Ek Hizmet Binaları, Esenler Belediyesi Gençlik ve Bilgi Evleri (ESGEV) ve kütüphanelerden ücretsiz olarak temin edilebiliyor.

Dergiye elektronik ortamdan ulaşmak için;

http://www.sehirdusunce.com/dergiler.html

Diğer Haberler