Öneri ve Talep Formu

Esenler’de bin 500 çocuk sünnet oldu.

Eklenme tarihi 20 Haziran 2022

ABONE OL

ESENLER’DE BİN 500 ÇOCUKLA SÜNNET ŞÖLENİ

Esenler Belediyesi’nin düzenlediği ‘Geleneksel Sünnet Şöleni'nde bin 500 çocuk sünnet oldu. Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, “Her birimiz çocuklarımıza daha büyük ve güzel bir dünyayı hep birlikte inşa edeceğiz” dedi.

Esenler Belediyesi tarafından düzenlenen Geleneksel Sünnet Şöleni pandemi sebebiyle verilen aranın ardından bu yıl 12’ncisi ile devam etti. Esenler 15 Temmuz Millet Bahçesi’nde düzenlenen şölene Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Esenler AK Parti İlçe Başkanı Umut Özkan, Esenler İlçe Müftüsü Osman Yazıcı ve çok sayıda vatandaş katıldı. Şölene katılan Esenler İlçe Müftüsü Osman Yazıcı da sünnet olacak çocuklar için dua etti.

SÜNNET ŞÖLENİ’NE GÖKSU DA KATILDI

Şölene katılan çocuklara sünnet kıyafetlerini dağıtan Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, “Esenler’in çocukları için gelecek çok güzel olacak. Bundan emin olabilirsiniz. Her birimiz çocuklarımızı geleceğe daha büyük adımlarla büyüteceğiz. Her birimiz çocuklarımıza daha büyük ve güzel bir dünyayı hep birlikte inşa edeceğiz” dedi.

Çocukların çeşitli etkinliklerle keyifli anlar yaşadığı şölen, hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

Diğer Haberler