Öneri ve Talep Formu

Esenler Belediyesi’nin elektronik ticaret sitesi olan Nar Projesi’nin kadınları bayram hazırlıklarına başladı.

Eklenme tarihi 30 Haziran 2021

ABONE OL

NAR PROJESİ BAYRAMA DOLU DİZGİN HAZIRLANIYOR

Esenler Belediyesi’nin elektronik ticaret sitesi olan Nar Projesi’nin kadınları bayram hazırlıklarına başladı. Esenler’in maharetli elleri, dayanışma içinde hazırladıkları bayram tatlılarından Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Tevfik Göksu’ya da ikram etti.

Esenler Belediyesi’nin elektronik ticaret sitesi olan Nar Projesi bugünlerde tatlı bir bayram hazırlığına tanık oluyor.

Elektronik ticaret, iş dünyasının artık vazgeçilmez bir bileşenine dönüşmüşken, Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu’nun vizyonuyla hayata geçen ve dünyada eşi benzeri bulunmayan Nar Projesi sayesinde, Esenler’deki kadınlar da el emeklerini tüm Türkiye’ye ulaştırabiliyor.

Belediyemizin bünyesinde yer alan elektronik ticaret platformu nar.ist üzerinden ücretsiz olarak e-ticaret mağazası açan kadınlarımız hem aile bütçesine hem de ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunuyor.

NAR PROJESİ İLE KADINLARIMIZ E-GİRİŞİMCİLİĞİ ÖĞRENDİLER

Esenler Belediyesi’ndeki uzmanlar tarafından verilen e-ticaret ve dijital pazarlama eğitimleriyle, teknik destek sayesinde e-ticaret mağazalarını hayata geçiren kadınlarımız, ürün ve hizmetlerini tüm Türkiye’deki alıcılarıyla buluşturuyor.

Tamamen kadınlara özel olan bu projede bugüne kadar 533 kadın e-ticaret mağazası açmışken, kadınlarımız şimdi yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle yoğun bir tempo içindeler.

Bayram öncesi artan online alışverişlere tam kapasiteyle cevap vermek isteyen kadınlarımız, yeni ürünlerini de dijital vitrinlerine yerleştirmeye başladılar.

Dijital girişimci kadınlarımız ayrıca, bayram hazırlıkları sırasında, bu eşsiz projeyi hayata geçiren Belediye Başkanımız sayın M. Tevfik Göksu’yu da unutmadılar.

Nar Projesi’nde dijital mağazaları bulunan Nazmiye Turan, Ebru Çetin, Nejla Arıtürk, Songül Tatar, Tuğba Polat, Hanım Eyigün ve Nar Projesi Koordinatörü Sevilay Acar elleriyle açtıkları baklavalardan bir tepsiyi de M. Tevfik Göksu’ya ikram ettiler.

Eğer siz de ürettiğiniz ürünleri dijital olarak pazarlamak ve aile bütçenize destek olmak için Nar Projesi hakkında bilgi almak isterseniz, projenin tanıtım sayfasını incelemenizi ve başvuru formunu doldurmanızı tavsiye ederiz.

KISACA NAR PROJESİ

14 Mart 2019 yılında eski Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Sayın Zehra Zümrüt Selçuk hanımın katılımı ile lansmanı yapılan proje kapsamında; 2019 yılında 368, 2020 yılında 97, 2021 yılında da 68 kadınımız ile toplam 533 girişimci ev hanımı adına e-ticaret mağazaları açıldı. Nar Projesi kapsamında 2019 yılında 650, 2020 yılında 97, 2021 yılında da 68 girişimci kadın e-Ticaret ve Dijital Pazarlama Eğitimi aldı. Böylece bugüne kadar toplamda 815 kadın eğitim almış oldu.

Diğer Haberler