Öneri ve Talep Formu

ESEV Moral Timi, lösemili çocuklarımızın yüzlerini güldürdü.

Eklenme tarihi 26 Mayıs 2022

ABONE OL

LÖSEMİLİ ÇOCUKLARA SÜRPRİZ ZİYARET

Esenler Belediyesi, “28 Mayıs - 5 Haziran Uluslararası Lösemili Çocuklar Haftası” kapsamında lösemi hastası Mehmet Karaçam ve Esma Çeliktenyıldız’ı ziyaret etti.

Esenler Belediyesi, lösemiye karşı farkındalık oluşturmak ve lösemi hastalığı ile mücadele eden çocuklara destek vermek amacıyla Uluslararası Lösemili Çocuklar Haftası’nda bir etkinlik düzenledi. Sağlık İşleri Müdürlüğü düzenlediği etkinlik kapsamında ESEV Moral Timi ekipleri ve palyaçolar eşliğinde çocukları sokaklarında ziyaret etti. Keyifli anlar yaşayan çocuklar, şarkılara eşlik ederek dans ettiler. Güzel bir gün geçiren çocuklara çeşitli hediyeler verildi.

SİZİ GÖRÜNCE ÇOK MUTLU OLDUM

Geçirdiği keyifli vakitten sonra duygularını anlatan Mehmet Karaçam, “ Ben oyun ve top oynamayı çok seviyorum. Sizi burada görünce çok mutlu oldum. Hep yanımızda olun” dedi.

Esenler Belediyesi’nin yaşadıkları zorlu hastane süreçlerinde hep yanlarında olduğunu ve bunların onlara güç verdiğini söyleyen Mehmet’in annesi Esma Karaçam ise, “5 yıldır bu hastalıkla mücadele ediyoruz. Esenler Belediyesi her zaman yanımızdaydı. Bize destek oldular, yardımcı oldular. Araç istediğimizde hemen geldiler, maddi manevi hep yanımızdaydılar. Hatta 4 yıldır hep belediyenin araçlarıyla hastaneye gidip geldik. Allah sizden razı olsun ve siz de hep yanımızda olun” diye konuştu.

 

Diğer Haberler