Öneri ve Talep Formu

Kültür- sanat dünyası Litros Sanat Gazetesi iftarında buluştu.

Eklenme tarihi 28 Nisan 2022

ABONE OL

LİTROS SANAT İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU

Esenler Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Litros Sanat Gazetesi, kültür- sanat dünyasından pek çok ismi iftar sofrasında bir araya getirdi.

Türkiye’nin dijital kültür – sanat gazetesi Litros Sanat, muhabir, editör ve köşe yazarlarıyla iftar sofrasında buluştu. Kültür-sanat dünyasından pek çok ismin katıldığı iftar yemeğinde gazetenin kültür-sanata olan katkısı ele alınarak yeni sayılar hakkında fikir alışverişi yapıldı.

HER SAYIDA DOPDOLU İÇERİK

Litros Sanat, 30. sayısında Ramazan ayına özel olarak “Çocuk Kitaplığına da Ramazan Sevinci Gelsin” başlığını kapağına taşıdı. Haberde çocukların Ramazan ayını daha iyi idrak edebilmesi ve kitaplarla daha içli dışlı olmaları için işin mutfağındaki isimlerin görüşlerine yer verildi. Litros Sanat’ın bu sayısında ayrıca sanatçı Garip Ay ile yapılmış bir röportaj okurun ilgisine sunuldu. Oyuncu Sinan Albayrak ile yapılmış bir söyleşi de gazete sayfalarındaki yerini aldı. Gazetenin bu sayısında tasavvuf müziği sanatçısı Ahmet Özhan ile 70’li yıllar ve tasavvuf müziğine yönelmesiyle yaşadığı süreci konu alan röportaj okurla buluştu.

PDF formatında litrossanat.com üzerinden indirilip okunabilen Litros Sanat’a Turkcell Dergilik uygulamasından da ücretsiz olarak ulaşılabiliyor.

Diğer Haberler