Öneri ve Talep Formu
KADIN AKTİVİTE

Esenlerli kadınlarımız için hayata geçirdiğimiz Kadın Aktivite ve Spor Merkezi, tam donanımlı bir spor salonu olarak tüm ilçe halkından tam puan alıyor

Eklenme tarihi 5 Temmuz 2021

ABONE OL

KADIN AKTİVİTE VE SPOR MERKEZİMİZ ESENLERLİ KADINLARI BEKLİYOR

Esenlerli kadınlarımız için hayata geçirdiğimiz Kadın Aktivite ve Spor Merkezi, tam donanımlı bir spor salonu olarak tüm ilçe halkından tam puan alıyor

Esenler Belediyesi’nin hayata geçirdiği Kadın Aktivite ve Spor Merkezi sayesinde ilçemizdeki kadınlar daha sağlıklı, daha bilinçli, daha zinde bir yaşam için güvenli ve huzurlu bir şekilde spor yapma imkanına sahipler.

Spor, sağlıklı bir hayatın temellerinden biri. Dünyayı etkisi altına alan olumsuz şartlar nedeniyle tüm dünya bir süredir daha hareketsiz bir yaşama alışsa da vücudumuz sağlıklı şekilde işlemeye devam etmek için harekete ve spora ihtiyaç duyuyor.

Türkiye’nin en yoğun nüfusuna sahip ilçelerinden biri olan Esenler’de şimdi kadınlarımızın daha rahat spor yapabilmesi için, tüm spor donanımlarına sahip olan spor salonumuzu, gerekli tüm hijyen koşullarını da sağlayarak yeniden hizmete açtık.

KADIN AKTİVİTE VE SPOR MERKEZİ İLE KADINLARIMIZA KONFORLU SPOR İMKANI SAĞLADIK

Kadınlarımız için hem spor yapmak hem de sosyal aktivitelerde bulunmaya fırsatı veren Kadın Aktivite ve Spor Merkezimizde kadınlarımız, profesyonel spor aletleri ve makinelerle, uzman kadın spor hocalarımızın eşliğinde, ister zayıflamak için, isterlerse de dinç ve sağlıklı bir yaşam için spor aktivitelerini gerçekleştirebilecekler.

2018 yılından beri 3156 kadınımızın faydalandığı Kadın Aktivite ve Spor Merkezimiz sadece kadınlara özel bir spor merkezi olarak çalışıyor. Merkezde kadınlarımız için rahatça giyinebilecekleri bir giyinme odası ve ayrıca ter atmalarını kolaylaştıran bir de saunamız bulunuyor.

Spor merkezimizde ayrıca kadınlarımızın oturup sosyalleşebileceği şık ve kapsamlı bir kafeteryamız da hizmet veriyor.

Çocuk sahibi anneler de spor yaptıkları süre içinde, çocuklarını merkezimizin çocuk etkinlik alanına bırakma imkanına sahip oluyorlar. Bu alanda çocuklarımız özel eğitmen gözetiminde oyunlar oynayarak, eğitici faaliyetlerde bulunarak zaman geçiriyorlar, diğer arkadaşlarıyla iletişim kurarak sosyalleşiyorlar.

Kadın Aktivite ve Spor Merkezimiz hakkında daha fazla bilgi almak isteyenler, merkezimizi tanıtan videoyu da inceleyebilirler.

Kadın Aktivite ve Spor Merkezimizden faydalanmak isteyen Esenlerli kadınlarımız merkezimizle iletişime geçerek üyeliklerini ücretsiz olarak başlatabilirler.

ESENLER KADINLARINA DEĞER VERİYOR

Esenler Belediyesi, kadınlarımızın hayatlarına olumlu katkılarını sürdürmeye devam ediyor. Belediyemizin çok sayıdaki değerli kadın projelerini incelemek için ilgili web sayfamızı ziyaret etmenizi de tavsiye ederiz.

Diğer Haberler