Öneri ve Talep Formu
Uluslararası Dergi Fuarı

Esenler Belediyesi’nin öncü yayınları ödülleri topluyor.

Eklenme tarihi 13 Haziran 2022

ABONE OL

ESENLER BELEDİYESİ’NE İKİ ÖDÜL BİRDEN!

Esenler Belediyesi, Türkiye Dergiler Birliği (TÜRDEB) tarafından düzenlenen 11. Uluslararası Dergi Fuarı’nda iki ödüle layık görüldü. Fuarda Şehir ve Düşünce Dergisi, “Yılın En İyi Şehir Dergisi” seçilirken Esenler Belediyesi ise dergiciliğe sunduğu katkılar dolayısıyla ödülün sahibi oldu.

Dergi ve dergiciliğin gelişimine büyük katkı sağlayan Türkiye Dergiler Birliği (TÜRDEB) tarafından bu yıl 11’ncisi kez kapılarını açan Uluslararası Dergi Fuarı’nda Esenler Belediyesi, iki ödülün sahibi oldu. Fuarda Şehir ve Düşünce Dergisi, “Yılın En İyi Şehir Dergisi” seçilirken Esenler Belediyesi ise dergiciliğe sunduğu katkılar dolayısıyla ödüllendirildi. Sirkeci Garı’nda “Dijital Dönüşüm” temasıyla gerçekleşen fuarda Esenler Belediyesi, kültür yayınlarıyla okurların ilgisini çekti. Kültür ve Turizm Eski Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı da Esenler Belediyesi standını ziyaret ederek yayınlar hakkında bilgi aldı.

DERGİ FUARI ULUSLARARASI NİTELİK KAZANDI

Ödül töreni ile sona eren fuarda, Esenler Belediyesi Başkan Yardımcısı Dr. Hasan Taşçı ödülü Kültür ve Turizm Eski Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı’nın elinden aldı. Ödül töreninde konuşan Kültür ve Turizm Eski Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı “On birinci fuarımız hayırlı olsun. Uluslararası bir nitelik kazandı. Fuarın gerçekleşmesinde emeği geçen başta Sultanbeyli Belediyemiz olmak üzere Esenler Belediyemize, bütün kamu kuruluşlarına, sivil toplum kuruluşlarına çok teşekkür ediyorum ” şeklinde konuştu.

 

 

Diğer Haberler