Öneri ve Talep Formu

Esenler Belediyesi, seçkin yayınlarını sergiliyor.

Eklenme tarihi 9 Haziran 2022

ABONE OL

ESENLER BELEDİYESİ TÜRDEB DERGİ FUARI’NDA!

Esenler Belediyesi, Türkiye Dergiler Birliği (TÜRDEB) tarafından bu yıl 11. kez düzenlenen "Uluslararası Dergi Fuarı"na kültür yayınlarının yer aldığı stantla katıldı.

Esenler Belediyesi, Kültür ve Turizm Bakanlığı ile TİKA’nın desteğiyle 12 Haziran’a dek kapılarını açık tutacak Türkiye Dergiler Birliği (TÜRDEB) Uluslararası 11. Dergi Fuarı’na katıldı. Sirkeci Garı’nda ‘Dijital Dönüşüm’ temasıyla gerçekleşen fuara, Esenler Belediyesi; Aynen Dergi, Evlere Şenlik, Koyu Muhabbet, Şehir ve Düşünce ve Esen Çocuk Dergisi, Litros Sanat Gazetesi gibi bünyesinde çıkan pek çok yayınla katıldı.

EDEBİYATSEVERLERİ BEKLİYORUZ

Proje koordinatörü Halil İbrahim Aygül, “Uluslararası 11. Dergi Fuarı’na kültür yayınlarımızla katıldık. Bu tarz organizasyonlar yayınlarımızı geniş kitlelere ulaştırmak adına oldukça faydalı oluyor. Burada 7’den 77’ye tüm dergi tutkunlarıyla bir araya geliyoruz. Bu yılın teması dijital dönüşüm. Dergicilik özelinde bakacak olursak dijital dönüşüm bu alana da yeni bir ufuk açacak. Dergicilik dünyası adına faydalı gelişmelerin yaşanmasını umuyor, tüm edebiyatseverleri standımıza davet ediyorum” diye konuştu.

Diğer Haberler