Öneri ve Talep Formu

Ramazan’ın bereketi Şehir Ekranı TV‘de!

Eklenme tarihi 8 Nisan 2022

ABONE OL

ŞEHİR EKRANI TV BU RAMAZAN DA KAZANDIRIYOR

Esenler Belediyesi yayın organı Şehir Ekranı TV, Ramazan ayının bereketini yine birbirinden özel hediyelerle paylaşıyor.

Esenler Belediyesi, af ve mağfiret ayı Ramazan-ı Şerif’in bereketini bu yıl da pek çok hediyeyle paylaşıyor. Ramazan ayı boyunca her akşam Şehir Ekranı TV’de yayınlanan ‘Fatih Savaş ile İftarı Beklerken’ ve ‘Mehmet Kaya ile Memleketimde Ramazan’ programını takip eden izleyiciler birbirinden özel hediyelerin sahibi oluyor.

EN HIZLI CEVABI VER, HEDİYELERİ KAP!

Şehir Ekranı TV Youtube kanalında yayınlanan ‘İftarı Beklerken’ ve ‘Memleketimde Ramazan’ programlarında günün sorusuna en doğru ve en hızlı yanıtı veren bir izleyici, Ramazan sepetinin sahibi oluyor. Fatih Savaş’ın sunumuyla ekranlara gelen İftarı Beklerken programında her gün verilen şifreleri toplayıp çekilişe katılan bir kişi umre ziyaretine hak kazanacak. Ayrıca Ramazan ayı boyunca yapılan çekilişlerle her hafta bir kişi Karadeniz, Balkan, Kudüs ve GAP turunun sahibi olacak. Esenler Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü, Şehir Ekranı TV ve Radyo Esenler’in Instagram hesaplarındaki canlı yayınlarda yapılan çekilişlerle de takipçiler pek çok hediye kazanıyor.

TABLET BİLGİSAYARDAN NOSTALJİK RADYOYA

Yapılan çekilişlerle vatandaşlar, yüzlerce kitap, tablet bilgisayar ve nostaljik radyo kazanma şansı elde ediyor. Vatandaşlara hediyeleri, en geç iki hafta içinde ulaştırılıyor.

KADİR GECESİ’NE ÖZEL UMRE ÇEKİLİŞİ                                        

Esenler Belediyesi tarafından her yıl Ramazan ayında geleneksel olan düzenlenen “10 Bin Hatim 100 Bin Dua” programında 10 kişiye çekilişle Umre ziyareti hediye edilecek.

Umre çekilişine katılmak için tıklayabilirsiniz. 

Diğer Haberler