Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 24 Mart 2023

ABONE OL

RAMAZAN’IN TADINI MİNİKLER ÇIKARIYOR

Esenler Belediyesi, Ramazan ayı boyunca minikler için renkli etkinliklere ev sahipliği yapacak. Ramazan-ı Şerif’in ilk günü Esenler’de ve depremden etkilenen Adıyaman’da çocuklar için birbirinden eğlenceli programlar düzenledi.

7’den 77’ye her yaştan kimseyi Ramazan sevinciyle buluşturan Esenler Belediyesi, minikleri de unutmadı. Depremden etkilenen Adıyaman’da da çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapan Esenler Belediyesi, miniklerin yüzünde tebessüm oluşturmaya devam ediyor. Etkinlikler kapsamında Ramazan’ın ruhuna uygun Karagöz-Hacivat ve Nasreddin Hoca gösterileri, çocuk etkinlikleri, animasyon v film gösterimleri ve çeşitli ikramlarla mutluluk zirveye taşınıyor.Esenler ve Adıyaman’daki çocuk etkinlikleri ise iftardan sonra gerçekleşiyor. Esenler’deki çocuk etkinliklerin adresi de Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi.

MORAL TİMİ İŞ BAŞINDA!

Esenler Belediyesi Sanat Evi’nin hayata geçirdiği ESEV Moral Timi, “Arabada Mutluluk Var” sloganıyla Adıyaman bölgesindeki konteyner kentleri dolaşarak miniklere neşe saçıyor. Çocuk etkinlikleri düzenleyen Moral Timi, miniklere çeşitli ikramlar dağıtarak keyifli vakit geçirmelerini sağlıyor.

ÇOK EĞLENCELİ GEÇİYOR

Esenler’deki etkinliklere katılan 7 yaşındaki Şeyma, “Akşamları annemle buraya geliyorum. Arkadaşlarımla eğleniyorum. Çok mutluyuz” ifadelerini kullandı. 12 yaşındaki Efe ise şunları kaydetti:

“Babam iftardan sonra teravih namazı kılıyor. Ben de arkadaşlarımla buraya geliyorum. Film izliyoruz hep birlikte. Çok eğlenceli geçiyor. İyi ki bu tarz etkinlikler var.”

Diğer Haberler