Öneri ve Talep Formu
Metaverse

Esenler Belediyesi‘nden bir ilk daha!

Eklenme tarihi 6 Haziran 2022

ABONE OL

ESENLER BELEDİYESİ METAVERSE’DE!

Teknolojinin son imkânlarını kullanarak vatandaşlara en kaliteli hizmet veren Esenler Belediyesi, metaverse dünyasına hızlı bir giriş yapıyor. Kültür-sanat etkinlikleri, halk günleri ve basın toplantıları gibi pek çok hizmet metaverse dünyasında Esenlerlileri bekliyor.

Öncü ve yenilikçi çalışmalarıyla her dönem adından söz ettiren Esenler Belediyesi, metaverse dünyasının son yeniliklerini vatandaşın ayağına getiriyor. Aylarca süren altyapı çalışmalarının sonuna gelen Esenler Belediyesi, başta kültür-sanat etkinlikleri olmak üzere basın toplantıları ve halk günü gibi etkinlikleri de metaverse’e taşıyacak. Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu’nun talimatlarıyla metaverse dünyasına adım atan Esenler, sanal âlemde de en başarılı ilçe olma misyonunu devam ettirecek.

METAVERSE İLE DİJİTAL AVATARLAR SORUNLARI ANINDA ÇÖZECEK

Esenlerli vatandaşların belediyeye gelmeden sorunlarını oturduğu yerden çözebilmesine imkân tanıyan bu sistemde dijital avatarlar, soruları tek tek cevaplayacak. Belediyenin ilgili biriminden yetkili bir kimse gibi vatandaşlara yardımcı olacak dijital avatarlar sayesinde vergi ve tüm ödemeler rahatlıkla yapılabilecek. Böylelikle Esenlerliler, belediye binasında sorunlarını anında çözme fırsatı yakalayacak. Ayrıca Esenler halkı, metaverse dünyasında 15 Temmuz Millet Bahçesi’ni dilediği gibi gezip sevdikleriyle sohbet edebilecek.

KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİ METAVERSE’DE!

Metaverse dünyasında belediyeye ait pek çok işlemin yanı sıra kültür-sanat etkinlikleri de sanatseverlerle buluşacak. Esenler’i kültür – sanatın başkenti yapan konserler, paneller ve pek çok eğitim programı, sanal âlemde de hız kesmeden devam edecek. Esenler’de salonlardan sokaklara taşan etkinlikler, sanal dünyada da meraklılarına keyif dolu anlar yaşatacak.

NASIL KAYIT OLURUM?

Dr. Ali Gemuhluoğlu ve Dr. Orhan Albayrak’ın eğitmenliğini üstleneceği “Metaverse Akademisi” ile ilgili detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için 444 00 73 (Dahili: 6111) numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Diğer Haberler