Eklenme tarihi 11 Ekim 2021

ABONE OL

GURUR DUYDUK GENÇLER!

Esenler'de gençlik ve spor faaliyetleri kapsamında yürüttüğümüz çalışmalarla 72 öğrencimizden 58'i üniversiteli oldu.

İşte Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu kazanan gurur tablomuz;

Rıdvan ÖZDOĞAN – İstanbul Üniversitesi Öğretmenlik Bölümü

Kerem GÜNEŞ – İstanbul Üniversitesi Öğretmenlik Bölümü

Hasan ASLAN – İstanbul Üniversitesi Antrenörlük Eğitimi Bölümü

Enes TÜNGER – İstanbul Üniversitesi Spor Yöneticiliği Bölümü

Kadriye DURSUN – İstanbul Üniversitesi Spor Yöneticiliği Bölümü

İlayda ÖZER – İstanbul Üniversitesi Spor Yöneticiliği Bölümü

Yiğit Yıldıray KEVSER – Marmara Üniversitesi Öğretmenlik Bölümü

Mert TUNCEL – Marmara Üniversitesi Antrenörlük Bölümü

Beyza TÜRELİ – Muğla Sıtkı Kocaman Üniversitesi Öğretmenlik Bölümü

Elif YILDIRIM – Muğla Sıtkı Kocaman Üniversitesi Öğretmenlik Bölümü

Selcan ÖTE – Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Öğretmenlik Bölümü

Aleyna YANIK – Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Antrenörlük Eğitimi Bölümü

Rafet KONAK – Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Spor Yöneticiliği Bölümü

Tahir YEMİŞ – Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Spor Yöneticiliği Bölümü

Sude YILMAZ – Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rekreasyon Eğitimi Bölümü

Eyüp GÖKÇEBAŞ – Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Antrenörlük Eğitimi Bölümü

Enes BAŞLI – Kastamonu Üniversitesi Öğretmenlik Bölümü

Özge Şevval ÖZDEN – Edirne Trakya Üniversitesi Rekreasyon Eğitimi Bölümü

Hasan YARDIM – Kocaeli Üniversitesi Spor Yöneticiliği

Oğuzhan GÜLER – Kastamonu Üniversitesi Antrenörlük Eğitimi Bölümü

Büşra KALAYCI – Fenerbahçe Üniversitesi %100 Burslu

İclal YAPICI – Ayvansaray Üniversitesi %100 Burslu

Sena DEMİRTAŞ – Ayvansaray Üniversitesi %75 Burslu

Yakup YILDIZ – Fenerbahçe Üniversitesi %75 Burslu

Gönül AKGÜN – Ayvansaray Üniversitesi %75 Burslu

Ceren Su KULA – Ayvansaray Üniversitesi %75 Burslu

Zeynep BOSTANCI – Ayvansaray Üniversitesi %75 Burslu

Eda Sinem ARALA – Ayvansaray Üniversitesi %75 Burslu

Nisanur ÇAKIR – Fenerbahçe Üniversitesi %75 Burslu

Özlem YURTSEVEN – Ayvansaray Üniversitesi %75 Burslu

Furkan MUHARREM – Gelişim Üniversitesi %75 Burslu

Hüseyin AYAN – Fenerbahçe Üniversitesi %75 Burslu

Abdülkadir TÜRK – Fenerbahçe Üniversitesi %75 Burslu

Enes DİLLİ – Fenerbahçe Üniversitesi %75 Burslu

Emirhan GÜLER – Fenerbahçe Üniversitesi %75 Burslu

Ömer Faruk DOĞAN – Fenerbahçe Üniversitesi %75 Burslu

Ahmet Hakan AKPINAR – Fenerbahçe Üniversitesi %75 Burslu

Yusuf TÜRSUN – Fenerbahçe Üniversitesi %75 Burslu

Emrehan YETİK – Fenerbahçe Üniversitesi %75 Burslu

Sadık YETİK – Fenerbahçe Üniversitesi %75 Burslu

Serkan ÖZBAY – Fenerbahçe Üniversitesi %75 Burslu

Ahmetcan KÖSE – Fenerbahçe Üniversitesi %75 Burslu

Yahya BEYAZKAYA – Fenerbahçe Üniversitesi %75 Burslu

Muhammet EREN – Fenerbahçe Üniversitesi %75 Burslu

Lokman GÖNÜLTAŞ – Gelişim Üniversitesi %50 Burslu

Hulusi KURUM – Gelişim Üniversitesi %50 Burslu

Muhammet Emin ÇAĞLAR – İstanbul Aydın Üniversitesi %50 Burslu

Yusuf YETKİN – Gelişim Üniversitesi %50 Burslu

Betül KAYA – Gelişim Üniversitesi %50 Burslu

Yasin AYAN – Haliç Üniversitesi %50 Burslu

Merve KUMAŞ – Gelişim Üniversitesi %50 Burslu

Esranur CÖRT – Gelişim Üniversitesi %50 Burslu

Esra ÇİL – Gelişim Üniversitesi %50 Burslu

Zeynep YİĞİTBİLEK – İstanbul Zaim Üniversitesi %50 Burslu

Ceyda KARAGÖZOĞLU – Gelişim Üniversitesi %50 Burslu

Kürşat ÇULUKEN – Gelişim Üniversitesi %50 Burslu

Diğer Haberler