Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 29 Ocak 2024

ABONE OL

ESEV’DE YENİ DÖNEM KAYITLARI BAŞLADI

Her yıl binlerce Esenlerliyi sanatın farklı dallarıyla buluşturan Esenler Belediyesi Sanat Evi’nde (ESEV) yeni dönem kurs kayıtları başladı. Ücretsiz eğitimlerin verildiği kurslara kayıtlar 11 Şubat’a kadar devam edecek.

7’den 70’e her yaştan kimseyi sanatın farklı renkleriyle buluşturan Esenler Belediyesi Sanat Evi (ESEV), bu sezon da binlerce kişiye ücretsiz eğitim fırsatı sunacak. Esenler’in kültür ve sanat hayatına yön veren ESEV’de bu dönem yine el sanatları ve geleneksel sanatlardan sahne sanatlarına, müzik branşlarından akademi ve okullara kadar pek çok alanda eğitim verilecek.

Faaliyet alanını genişleten ESEV, Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi’nin yanı sıra  yeni dönemde Esenler Gençlik Merkezi’nde eğitimler verecek. 15 Temmuz Millet Bahçesi’nde bulunan Esenler Gençlik Merkezi’nde her yaş grubuna hitap eden gitardan ritim bağlamaya, resim sanatından keman eğitimine kadar birbirinden farklı branşlarda eğitimler bu dönem de ilgilisiyle buluşacak. Yeteneklerini keşfedip geliştirmek isteyen herkese sanatın kapılarını sonuna kadar açan ESEV, alanında uzman eğitmenler ile kursiyerlere kaliteli eğitimin güvencesini sunuyor.

Kurslarımızın katılım ve devam şartları:

  • Bir katılımcı en fazla iki kursa başvuruda bulunabilir.
  • Kesin kayıtlar ön değerlendirme derslerinden sonra yapılacaktır.
  • Katılımcılarımız mazeretsiz 2’den fazla devamsızlık yaptığında ders listelerinden çıkarılırlar.
  • Ders listelerinden çıkarılan katılımcıların bir sonraki dönemde kayıt hakkını kaybederler.

444 00 73 (Dahili 6155-6144-6125) nolu telefonu arayarak katılım şartlarının detaylarını öğrenebilir ve kayıt olabilirsiniz.

Diğer Haberler