Kültür Sanat

Çeşitli Yazarlar

Esenler Belediyesi

Aynen Gençlik ve Spor Dergisi – 18. Sayı

Yaşadığımız hayat, istediğimiz gibi mi? Hayal kuramayanımız var mı içimizde? Peki ya hayallerimiz gerçekten bizim mi? Biz, gerçekten kendimiz miyiz? İçimizdeki kişi, olmamız gereken veya olmak istediğimiz kişi mi?
Sahip olduğumuz yetenekler yeterli mi? Biz bu hâlimizle tam olarak kendimiz miyiz? Düşünsenize, dünyaya gelmeden önce bir seçim hakkımız olsaydı, hangi hayatı seçerdik? Yaşadığımız hayat, istediğimiz gibi mi?
Nereden başlamalıyız, bilemiyorum. Ama "keşke" dememek için harekete geçmeliyiz. Hayatı yaşarken, kendi içimizde bir yolculuğa başlamalıyız. Hayallerimizi, düşlerimizi, düşüncelerimizi, kalp atışlarımızı ve göz açıp kapamalarımızı, o mükemmel bütüne, o mutlak gerçeğe doğru yönlendirmeliyiz.
Aynen Dergi’nin bu sayısında değerli isimlerden röportajlar okurken iz bırakan sporcuların hayat hikâyesine ışık tutacağız. İstanbul'dan başladığımız rotada Kırgızistan'a ulaşarak Dünya Turu’nu tamamlayacağız. Sinema ve oyun dünyasının son gelişmelerine göz atarken son teknoloji ürünleri inceleyecek, yeni bir spor dalıyla tanışacak ve işe yarar uygulamaları test edeceğiz. Moduna göre çalma listesindeki şarkılarla hazırladığımız evdelik tarifler günlere lezzet katarken dolu dolu bir Nisan ayı geçireceğiz

Diğer Yayınlar