Kültür Sanat

Esenler Belediyesi

Aynen Gençlik ve Spor Dergisi – 13. Sayı

Eylül geldi, ilk ders zili çaldı... Kavurucu sıcaklarla geçen yaz mevsiminin ardından nihayet sonbahara kavuştuk. Her ne kadar sıcak havaların etkisi hâlâ devam etse de birkaç güne Eylül esintilerini hissedecek olmanın heyecanıyla sizlere harika bir sayı hazırladık.

Bir önceki sayımızda “Hedefi 12’den Vurmaya Var Mısın?” diye sormuştuk ve hayatımıza yön veren hedefleri nasıl belirleyeceğimize dair ipuçları paylaşmıştık. 13. sayımızda “Tatiller Bittiyse Okullarda Buluşalım” diyor ve yeni eğitim dönemini sorunsuz geçirmeniz için bazı taktiklerle karşınıza çıkıyoruz. İşler, bugüne kadar planladığın gibi gitmemiş olabilir ama Aynen Dergi’yi okuduktan sonra birçok şeyin rayına oturacağını düşünüyoruz.

Bu sayıda yeni planlar yaparken dinleyeceğin şarkılar eşliğinde harika röportajlar okuyacak, Beşiktaş’tan başladığın rotayı Pakistan’da tamamlayacaksın. Oyun ve teknoloji dünyasının son gelişmelerine göz atarken yeni bir spor dalı tanıyacak, işe yarar uygulamaları incelerken sinema dünyasının kapılarını aralayacaksın.

Bütün bunlar ve çok daha fazlasına erişmek için yapmak gereken tek bir şey kaldı: Sayfayı çevirip maceraya atılmak!

Diğer Yayınlar