Kültür Sanat

Esenler Belediyesi

Aynen Gençlik ve Spor Dergisi – 12. Sayı

Aynen Dergi 1 yaşında! Beraber çıktığımız bu yolculukta 12. sayımızı kıymetli gençlerimize ulaştırmanın mutluluğunu paylaşıyoruz. Her sayfada birlikte öğrendik, tanıdık, gezdik, dinledik, pişirdik, sorduk, cevapladık ve birlikte keşfettik... Sen olmasaydın hiçbirini başaramazdık. O yüzden 1. yılımız kutlu olsun! İyi ki varsın genç! 😊

Bir önceki sayımızda “O tatili gerçekten istiyor musun?” diye sormuştuk ve sosyal medyanın bize dayattığı hayat tarzları konusunda bilinçli olmamız gerektiğini işlemiştik. Bu sayımızda “Hedefi 12’den vurmaya var mısın?” diye soruyoruz. Çünkü hayat hedefler ve amaçlarla birleştiği zaman anlam kazanır. Hepimizin irili ufaklı hedefleri var ama bunlara ulaşmakta ne kadar kararlıyız? Hedeflerimizin yarısına ulaşmayı zafer saymak yerine hedefi tam on ikiden vurmak daha güzel olmaz mıydı? Aynen Dergi olarak hedefine ulaşabileceğin ipuçlarını veriyoruz.

Modunu yükseltecek şarkı listemizi dinlerken sayfaları çevirdikçe müthiş röportajlar okuyacak, biraz Cihangir’i biraz da dünyayı gezeceksin. Yeni bir spor dalı tanıyacak, en son çıkan teknoloji takip edecek, iz bırakan bir biyografi okuyacak ve yeni maceralara atılacaksın. Hepsi bu mu? Tabii ki değil. Çok daha fazlası için hiç vakit kaybetme ve okumaya başla genç!

Diğer Yayınlar