Kültür Sanat

PatiFest-Ödüllü Güzellik Yarışması

15 Temmuz Millet Bahçesi

5 Eylül 2021 / 12:00

PatiFest-Ödüllü Güzellik Yarışması

Sevimli dostlarımızla eğlenceli bir gün geçirmeye ne dersiniz? 15 Temmuz Millet Bahçesi’nde düzenlenecek festivalde buluşacak olan hayvanseverler kedi ve köpeklerle unutulmaz bir gün yaşayacak.

Çocuk oyun parkı, köpek eğitim parkurunun bulunduğu programda ödüllü güzellik yarışmasının yanı sıra pati sahiplenme imkanı da olacak. Gün boyu müziğin eşlik edeceği etkinlik 5 Eylül Pazar günü gerçekleşecek.

PATİLİ DOSTLARIMIZLA FESTİVALDE BULUŞUYORUZ!

Esenler Belediyesi, can dostlarımız olan kedi, köpek ve tüm ev hayvanlarının sahipleriyle birlikte iyi vakit geçirip eğleneceği, çok özel deneyimler yaşayacağı renkli bir festivale ev sahipliği yapıyor. Patili dostların etkinlik alanında özgürce dolaşabileceği, özel alanlarda yeni arkadaşlar edinebileceği PatiFest’te şov amaçlı özel eğitimli köpekler birer gösteri yapacak. Ayrıca köpekler için ırk ve yetenek başlıklarında çeşitli yarışmalar ve şovlar düzenlenecek.

Festival kapsamında düzenlenecek güzellik yarışmasında ödüller sahiplerini bulacak. Girişin ücretsiz olacağı PatiFest’te belediye barınağında bulunan dostlarımıza da yeni aileler bulunması sağlanacak.

Etkinlik Türü: Özel Etkinlik
Etkinlik Tarihi: 5 Eylül 2021, Pazar
Etkinlik Mekanı: 15 Temmuz Millet Bahçesi
Etkinlik Saati: 12:00

Diğer Etkinlikler