Kültür Sanat

Dua Buluşması

Dörtyol Meydanı

27 Nisan 2022 / 22:30

Dua Buluşması

100 bin Esenlerli, Dörtyol Meydanı’nda hep birlikte ellerini açıp şehitlerimiz, İslam coğrafyasının huzura kavuşması ve tüm dünya mazlumlarının kurtuluşu için dua edecek. İlahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’nun konuk olacağı programda, çekilişle 10 kişi umre ziyaretinin sahibi olacak.

Esenler Belediyesi tarafından geleneksel olarak Dörtyol Meydanı’nda gerçekleştirilen Kadir Gecesi’ne özel “10 Bin Hatim 100 Bin Dua” programı, bu yıl da binlerce Esenlerli’yi bir araya getirecek. İlahiyatçı Fatih Savaş ve İlahiyatçı Pof. Dr. Nihat Hatipoğlu’nun konuk olacağı programda, Fırat Türkmen ve Ahmet Fescioğlu ilahileriyle gönüllere huzur verecek. AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş ve Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu’nun katılımlarıyla gerçekleşecek programda, noter huzurunda yapılacak çekilişle 10 kişi umre ziyaretinin sahibi olacak. Bu özel program, ilçedeki din görevlileri, Kur’an Kursu öğrencileri ve gönüllü vatandaşlar tarafından okunan 10 bin Hatm-i Şerif’in duası ile son bulacak.

Kadir Gecesi okunacak binlerce hatmin duası için Dörtyol Meydanı’nda buluşulacak. Çekiliş ile 10 kişiye umre hediye edilecek.

Çekilişe katılmak için tıklayın. 

 

Etkinlik Türü: Özel Etkinlik
Etkinlik Tarihi: 27 Nisan 2022, Çarşamba
Etkinlik Mekanı: Dörtyol Meydanı
Etkinlik Saati: 22:30

Diğer Etkinlikler