Kültür Sanat

Maher Zain

Dörtyol Meydanı

10 Ekim 2021 / 17:00

Maher Zain

Esenler Belediyesi Süleyman Çelebi Kültür Sanat Sezonu’nu büyük bir coşkuyla açıyor. 8-10 Ekim tarihlerinde değerli sanatçıları ağırlayacağımız kültür-sanat sezonu açılış etkinliklerimize tüm Esenlerli vatandaşlarımızı bekliyoruz.

Etkinlikler kapsamında 10 Ekim Cumartesi günü saat 17.00’de gerçekleştirilecek konserde dünyaca ünlü sanatçı Maher Zain sahne alacak.

MAHER ZAİN KİMDİR?

Lübnan kökenli İsveç sanatçı Maher Zain, 6 ayrı dilde şarkı söyleyerek tüm dünyada dikkatleri üzerine çekti.

Zain ilk albümü Thank You Allah (Teşekkür Ederim Allah)’ı 2009’da piyasaya sürdü ve uluslararası çapta bir başarı elde etti. İkinci albümü Forgive Me (Beni Bağışla)’yi ise 2 Nisan 2012 tarihinde çıkardı.

2016 yılında çıkardığı One (Tek) isimli albümü kısa sürede popüler olarak büyük ilgi gördü. Dünya çapında tanınan başarılı sanatçı, Türkiye’de de farklı şehirlerde konserler vererek önemli bir hayran kitlesine ulaştı.

Zain son olarak “Huwa Ahmedun” şarkısının klibi için İstanbul’un tarihi mekanları seçti. Kız Kulesi, Sultanahmet Camii, Ortaköy, Galata Kulesi ve Galata Köprüsü’nde 23 kişilik ekiple çekim yaptı.  Zain klibini 12 Mayıs’ta hayranlarının beğenisine sundu.

Etkinlik Türü: Konser
Etkinlik Tarihi: 10 Ekim 2021, Pazar
Etkinlik Mekanı: Dörtyol Meydanı
Etkinlik Saati: 17:00

Diğer Etkinlikler