Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 7 Haziran 2023

ABONE OL

SPOR SPİKERLİĞİ AKADEMİSİ’NDE İLK DERS!

“Spor Spikerliği Akademisi” deneyimli spor spikerleri Erdoğan Arıkan ve Melih Gümüşbıçak’ın verdiği eğitimlerle başladı.

Esenler Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’nün spora gönül veren gençler için kurduğu ‘Spor Spikerliği Akademisi’ başladı. Spor spikerliği alanında ilerlemek isteyen Esenlerli gençler, ilk derslerine katıldılar.

15 Temmuz Gençlik Merkezi’nde gerçekleşen akademinin ilk gününde deneyimli spor spikerleri Erdoğan Arıkan ve Melih Gümüşbıçak gençlerle buluştu. Spora gönül vermiş duayen isimlerden eğitim alan gençlerin heyecanı görülmeye değerdi. Sohbet havasında geçen ilk dersin konusu, iletişimdi. Gençler, uzman isimlerden mesleki tecrübelerini dinleyerek merak ettikleri soruları sordular. Eğitime katılan gençler, mesleği önemli isimlerden öğrenme şansı buldukları için mutlu olduklarını dile getirdiler.

15-29 yaş arasındaki Esenlerli gençlerin katıldığı akademide; diksiyon ve sunum teknikleri, hitabet ve beden dili, teknik geziler, staj imkanı, workshop, saha gezilerinden oluşan 6 haftalık eğitimler yer alacak.

Diğer Haberler