Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 16 Nisan 2012

ABONE OL

Sgk Esenler Şubesi Hizmete Açıldı

Sosyal Sigortalar Kurumu Esenler Şubesi Giyimkent’te hizmete açıldı. Yeni SGK Şubesi ile artık Esenlerliler sosyal güvenlikle ilgili tüm işlemlerini ilçe dışına çıkmadan daha kolay bir şekilde çözebilecek.

Sosyal Sigortalar Kurumu Esenler Şubesi Giyimkent’te hizmete açıldı. Yeni SGK Şubesi ile artık Esenlerliler sosyal güvenlikle ilgili tüm işlemlerini ilçe dışına çıkmadan daha kolay bir şekilde çözebilecek.Esenler Belediyesi, hayata geçirdiği projelere ve ilçe sakinlerinin hayatlarını kolaylaştırmak için yürüttüğü çalışmalara hız kesmeden devam ediyor. Son olarak Esenler’de hizmete giren Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK)bu hizmetlerden sadece biri. Geçtiğimiz günlerde Oruç Reis Mahallesi Giyimkent’te hizmete açılan SGK, sosyal sigortacılık ilkelerine dayalı, etkin, adil, kolay erişilebilir ve çağdaş standartlarda sosyal güvenlik sistemini yürütmeyi amaçlıyor.

SOSYAL GÜVENLİKLE İLGİLİ TÜM İŞLEMLER BURADA YAPILABİLİYOR

Esenler’de yaşayan vatandaşlara sosyal güvenlikle ilgili olarak tüm hizmetlerin verildiği merkezde, toplam 66 personel çalışıyor. Bundan sonra Esenler’de açılan sosyal güvenlik merkezi ile ilçe sakinlerinin sosyal güvenlikle ilgili tüm işlemlerini ilçe dışına çıkmadan daha kolay bir şekilde çözebileceklerini söyleyen yetkililer, “ Giyimkent’te hizmet vermeye başlayan merkezde kurum hizmetlerini daha iyi koşullarda ve kaliteli olarak, insan odaklı hizmetle vatandaşlarımıza ulaştırmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

Diğer Haberler