Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 16 Temmuz 2018

ABONE OL

Şehir Ve Düşünce’nin 12. Sayısı Çıktı!

Şehre ve şehirle ilgili her şeye dair düşünce üreten “Şehir ve Düşünce” dergisinin 12. sayısı yayımlandı.

Şehre ve şehirle ilgili her şeye dair düşünce üreten “Şehir ve Düşünce” dergisinin 12. sayısı yayımlandı.

Esenler Belediyesi Şehir Düşünce Merkezi tarafından hazırlanan Türkiye’nin ilk “Şehir ve Düşünce Dergisi”nin 12. sayısı okurla buluştu. Şehre dair kalıcı düşünceler ve çözümler üretmek amacıyla hayata geçirilen Şehir Düşünce Merkezi’nin aynı adla yayımladığı derginin son sayısında “Şehir ve Muaşeret” ilişkisi tüm yönleriyle ele alınıyor.

4 ayda bir yayımlanan “Şehir ve Düşünce Dergisi”nin 12. sayısında, Türkiye’nin önde gelen akademisyenleri ve yazarları, şehir ve muâşeret üzerine düşüncelerini kaleme aldılar. Toplum içinde huzurlu yaşama sahip olmak için şehirle ve şehir insanıyla iyi ilişkiler içerisinde olmanın, şehrin başlıca kurallarından olduğu fikriyle hazırlanan sayıda, şehir insanının daha verimli ve güzel ilişkiler kurmasına ve bu ilişkilerin varlığını sürdürebileceği şehirlerin mümkün kılınmasına yönelik yazılar yer alıyor.

Tamamı kuşe kâğıda basılı, 12. sayı; Esenler Belediyesi Şehir Düşünce Merkezi, Esenler Belediyesi Hizmet Binası, Belediye Ek Hizmet Binaları, Esenler Belediyesi Gençlik ve Bilgi Evleri (ESGEV) ve kütüphanelerden ücretsiz olarak temin edilebiliyor.

Dergiye elektronik ortamdan ulaşmak için;

http://www.sehirdusunce.com/dergiler.html

Diğer Haberler