Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 28 Ekim 2013

ABONE OL

Şehir Ve Düşünce, En İyi Belediye Dergisi

Tarihi Sirkeci Garı'nda 23-27 Ekim 2013 tarihlerinde düzenlenen Türkiye Dergi Günleri’nde Şehir ve Düşünce dergisi en iyi belediye dergisi seçildi.

Türkiye Dergi Editörleri ve Yayıncıları Birliği (TÜRDEB) tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen Türkiye Dergi Günleri’nde Esenler Belediyesi’nin Şehir ve Düşünce dergisi en iyi belediye dergisi seçildi.Tarihi Sirkeci Garı’nda 23-27 Ekim 2013 tarihlerinde; düşünce, kültür, ilim, fikir, sanat, edebiyat, siyaset, mizah, gençlik, çocuk ve daha birçok alanda yayın hayatını sürdüren dergilerin katılımıyla düzenlenen Türkiye Dergi Günleri, her yıl olduğu gibi bu yıl da birbirinden farklı etkinliklere ev sahipliği yaptı.Okuyucuların dergilerin yazar ve editörleriyle fikir alışverişinde bulunduğu Dergi Günleri’nde dergicilik ve dergiler ekseninde paneller ve söyleşiler de yapıldı.

ŞEHİR DÜŞÜNCE EN İYİ DERGİ

Dergiciliğin Enleri Ödül töreniyle sona eren Dergi Günleri’nde TÜRDEB tarafından verilen 2013 yılı 4. Türkiye Dergi Fuarı Dergiciliğin Enleri Ödülleri kapsamında; En İyi Belediye Dergisi, Esenler Belediyesi’nin Şehir ve Düşünce dergisi seçildi. 100’den fazla yayıncı kuruluşun katıldığı fuarda En İyi Belediye Dergisi ödülünü Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, TÜRDEB kurucularından yazar Asım Gültekin’den aldı.

Şehir Düşünce Dergisi’nin ödül almasından son derece memnun kaldığını belirten Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, “Dergi sadece, yazı ve fotoğraftan ibaret olmamalı. Her dergi kendi sahasında okuyucusuna bir şeyler vermeli. Bizim dergimiz Şehir ve Düşünce de bu anlamda şehre dair her şeyi konu ediniyor. İlmi bir dergi olan Şehir ve Düşünce sahasında tek. Esenler ile birlikte tüm şehirlerle yeni ufuklar açacak olan bu derginin takdir edilmesinden memnun kaldım ve bundan sonra daha güzel olması için çalışacağız” dedi.Ödül töreninin ardından Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, diğer dergi stantlarını da gezerek dergi editör ve yayıncıları ile sohbet etti.

Diğer Haberler