Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 25 Şubat 2015

ABONE OL

Saraylara Layıksınız

Esenler Belediyesi tarafından Esenler’e kazandırılan Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi'ndeki Nene Hatun Sarayı, "Saraylara Layıksınız" konseptiyle tüm İstanbul halkına, huzurlu ve seçkin bir mekân ve hizmet sunuyor.

Esenler Belediyesi tarafından Esenler’e kazandırılan Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi’ndeki Nene Hatun Sarayı, “Saraylara Layıksınız” konseptiyle tüm İstanbul halkına, huzurlu ve seçkin bir mekân ve hizmet sunuyor.

Nene Hatun Mahallesi’ndeki Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi’ndeki, “Özel günleriniz için huzurlu ve seçkin bir mekân” anlayışıyla hizmet veren Nene Hatun Sarayı, kaliteli hizmeti ve güçlü kadrosuyla düğün, nişan, sünnet, kına gecesi, dernek geceleri ve tüm organizasyonlara da ev sahipliği yapıyor. İstanbul’un merkezi Esenler’de, önemli günlerinizi dostlarınızla paylaşabileceğiniz huzurlu ve seçkin bir salon olan Nene Hatun Sarayı, kadın ve erkek misafirlerin isteğe bağlı paravanla salonu iki ayrı bölüme ayırma özelliği, ayrıca eğlence konsepti ile 500 kişiye kadar misafirlerinizi rahatlıkla ağırlanabilecek ferah bir ortam sunuyor.

HİZMETLER NELER?

Esenler Belediyesi ESKON A.Ş tarafından işletilen Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi, müşterilerine salon süsleme ve masa giydirme, profesyonel kamera ve fotoğraf çekim, sunucu ve sanatçı, kaliteli ses ve ışık sistemi, bay veya bayan DJ hizmeti, bilgisayarlı ana kumanda, projeksiyonla sunum imkanı, kapalı devre görüntü aktarma, seminer ve konferanslara uygun salon düzeni, bay ve bayan mescit, kanal tipli klimalarla sıcak ve soğuk havalandırma, mutfak ve servis dağıtım personeli, otomatik jeneratör desteği, güvenlik hizmeti, yaşlı ve engelli asansörü, otopark, kafeterya ve Ramazan ayında iftar yemeği hizmetleri sunuyor.

REZERVASYON İÇİN:

Nene Hatun Mah. 1. Kemal Hatipoğlu Caddesi 108. Sokak NO:4 Kat: 3 (Dörtyol Meydanı Davut paşa Yürüyüş Yolu Arkası )

Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi Esenler / İSTANBUL

Tel: 0212 611 85 60 Fax: 0212 611 85 61

Email: [email protected]

Web: www.nenehatunsarayi.com

Diğer Haberler