Öneri ve Talep Formu
Melen Çayı Rafting (6)

Melen Çayı’nda heyecan ve rekabet!

Eklenme tarihi 21 Ekim 2022

ABONE OL

MELEN ÇAYI’NDAN ESENLERLİLER GEÇTİ!

Esenler Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü, 2022 Gençlik Yılı etkinlikleri kapsamında gençleri rafting etkinliğinde buluşturdu. Gönüllerince eğlenen gençler, adrenalin ve macera dolu anlar yaşadı.

Esenler Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü, her ay düzenlediği özel etkinlikler kapsamında Esenlerli gençlerle soluğu Düzce’de bulunan Melen Çayı’nda aldı. Melen Çayı’nda rafting yapan gençler, akıntıya hep birlikte kürek çekti. Gün boyu devam eden etkinlik sonunda gençler hatıra fotoğrafları çektirdi.

MELEN ÇAYI’NDA KIYASIYA MÜCADELE ETTİLER

Koruyucu kıyafetler ve özel ekipmanlarla bota binen gençler,  kendi aralarında yaptıkları yarışlarla da kıyasıya mücadele ettiler. Macera dolu anların yaşandığı yarışmalarda yine dostluk kazandı. Melen Çayı’ndaki rafting programı akşam yemeği ile sona erdi. Etkinliğin ardından gençler, gün boyu kürek çekmenin verdiği tatlı yorgunluk ve huzurla Esenler’e geri döndüler.

FARKLI BİR DENEYİM OLDU

Etkinliğe katılan Yunus Emre Kaplan, “Arkadaşlarımızla heyecan dolu anlar yaşadık. Çok eğlendik. Rafting yapmayı çok seviyordum ve bu nedenle bu etkinliği kaçırmak istemedim. Çok güzel anılar biriktirdik” ifadelerini kullandı.

Serdar Bozdoğan ise şu ifadeleri kullandı: “Rafting farklı bir deneyim oldu bizim için. Düzce’nin temiz havasını da içimize çekerek çok güzel vakit geçirdik. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.”

Diğer Haberler