Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 23 Haziran 2021

ABONE OL

KENTİM ESENLER’İN 70. SAYISI ÇIKTI

'Huzur ve Umut Şehri' Esenler'in haber kaynağı ve rehberi niteliğindeki Kentim Esenler gazetesi, son sayısıyla okuyucularıyla buluştu. Kentim Esenler'in 70'inci sayısında “Esenler Akıllı Şehir Odaklı İhtisas Teknoloji Geliştirme Merkezi” yer aldı.

Esenler’de atılan her adımı kolaylıkla takip edebileceğiniz Kentim Esenler Gazetesi’nin 70’inci sayısı okuyucuyla buluştu.

Manşette, “Esenler Teknoloji Üssü Oluyor” başlığıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yayımladığı kararla kurulan Esenler Akıllı Şehir Odaklı İhtisas Teknoloji Geliştirme Merkezi’ne yer verildi.

YENİ SAYIDA NELER VAR?

Kentim Esenler’in yeni sayısında ilçenin gururu olan projelere yer verilirken kültür sanat alanındaki yeni gelişmeler de okuyucuyla buluşturuldu.

Çeşitli ülkelerden birçok uzman ismin katılımı ile online olarak gerçekleştirilen Geleceğin Şehri Zirvesi’nde (Future City Summit) övgüyle bahsedilen Akıllı Şehir Esenler Projesi, gazetenin 70. sayısına konu oldu.

Esenler Belediyesi’nin Türkiye’nin ilk ve tek gezici çizgi roman otobüsü “Okur Gezer”i tanıttığı program da ‘Okur Gezer Sizi Bekliyor” başlığı ile Kentim Esenler’de yer aldı.

ÜCRETSİZ ERİŞİM İMKANI

Daha bir çok ilginç haberin yer aldığı ve Esenler halkının ilçeyle ilgili gelişmelere rahat bir şekilde ulaşabilmesi için ücretsiz olarak dağıtılan Kentim Esenler Gazetesi; Esenler Belediyesi Hizmet Binası, Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi, Eskon A.Ş, Esper A.Ş Hizmet Binası, Muhtarlıklar, Esenler Kültür Merkezi, Esenler Spor Kompleksi, ESAYDAM, ESEV, ESGEV’ler, Adnan Büyükdeniz Dijital Kütüphanesi, Yavuz Selim Halk Kütüphanesi, Dede-Torun Yaşam Merkezi, Fevzi Çakmak Bilgi Evi ve Halk Kütüphanesi’nden temin edilebiliyor.

Kentim Esenler’in yeni sayısını incelemek için tıklayınız.

 

Diğer Haberler