Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 2 Aralık 2019

ABONE OL

Kentim Esenler’in 59. Sayısı Çıktı

Huzur ve umut şehri Esenler'in haber kaynağı ve rehberi niteliğindeki Kentim Esenler gazetesinin son sayısı okuyucularıyla buluştu. İlçeye ve ilçe sakinlerine dair tüm haberlerin yer aldığı Kentim Esenler'in 59'uncu sayısı dopdolu içeriği ile dikkat çekiyor. 

Kentim Esenler gazetesinin 59’uncu sayısı çıktı. İlçeye dair pek çok yatırım ve hizmeti Esenlerlilere aktaran gazetenin dopdolu bir içeriğe sahip son sayısı okuyucusuyla buluştu.

 

Esenler halkının sesi olan Kentim Esenler’in son sayısının manşetinde, Esenler Belediyesi’nin 2019-2020 yılı “Hoca Ahmet Yesevî Kültür Sanat Sezonu” açılış töreni “Kültür Sanat Denilince Esenler” başlığıyla paylaşıldı. Haberde; bir yıl boyunca birlik, beraberlik ve hoşgörü yayan bir gönül ve sevgi eri olan Hoca Ahmet Yesevî’nin anlatılacağı ve hikmetlerinin tüm Müslümanlara tanıtılacağı detaylarına yer verildi.

 

Esenler’de yeni eğitim-öğretim yılında İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü görevine başlayan Mehmet Nurettin Aras, gazetemizin bu sayısında Esenler’deki okullar ve öğrencilerin durumu hakkında konuştu.

 

Esenler Belediyesi ile Yıldız Teknik Üniversitesi’nin Emine Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirdiği ‘İstanbul Yerel Yönetimler Sıfır Atık Kongresi” gazetemizin son sayısında yer aldı.

 

ÜCRETSİZ EDİNEBİLİRSİNİZ

Esenler halkının ilçeyle ilgili gelişmelere rahat bir şekilde ulaşabilmesi için ücretsiz olarak dağıtılan Kentim Esenler Gazetesi; Esenler Belediyesi Hizmet Binası, Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi, Eskon A.Ş, Esper A.Ş Hizmet Binası, Muhtarlıklar, Esenler Kültür Merkezi, Esenler Spor Kompleksi, ESAYDAM, ESEV, ESGEV’ler, Adnan Büyükdeniz Dijital Kütüphanesi, Yavuz Selim Halk Kütüphanesi, Dede-Torun Yaşam Merkezi, Fevzi Çakmak Bilgi Evi ve Halk Kütüphanesi’nden temin edilebiliyor.

Diğer Haberler