Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 22 Şubat 2016

ABONE OL

Kadınlara Evden Çalışma Fırsatı!

Esenler Belediyesi'nin ortak olduğu “İstanbul Kadın İstihdam ve Girişimcilik Merkezi Projesi” kapsamında, Turkcell Çağrı Merkezi'nde evlerinden çalışmak üzere 100 Esenlerli kadın istihdam edilmek üzere yetiştirilecek.

Esenler Belediyesi’nin ortak olduğu “İstanbul Kadın İstihdam ve Girişimcilik Merkezi Projesi” kapsamında, Turkcell Çağrı Merkezi’nde evlerinden çalışmak üzere 100 Esenlerli kadın istihdam edilmek üzere yetiştirilecek.

Esenler Belediyesi’nin ortak olduğu “İstanbul Kadın İstihdam ve Girişimcilik Merkezi Projesi” kapsamında, Turkcell Çağrı Merkezi’nde evlerinden çalışmak üzere 100 Esenlerli kadın istihdam edilmek üzere yetiştirilecek.

Esenler Belediyesi’nin ilçedeki kadın istihdamını artırmaya yönelik İstanbul Kalkınma Ajansı ile ortaklaşa yürüttüğü “İstanbul Kadın İstihdam ve Girişimcilik Merkezi Projesi” ile kadınların, işgücüne katılımları sağlanıyor.

100 KADINA İŞ KAPISI

Proje kapsamında iştirakçi firmalardan Turkcell Çağrı Merkezi’nde, evlerinden çalışmak üzere 100 Esenlerli kadın istihdam edilmek için yetiştirilecek. Kadınlar, evlerine kurulacak sistemle bir odalarını sessiz bir ofis hâline getirecekler ve kendi vardiyaları içerisinde gelen çağrıları cevaplayıp yönlendirecekler. “Evden Çalışan Müşteri Temsilcisi” projesiyle boş vakitlerini değerlendirecek olan kadınlar, aile bütçelerine de katkı sağlayacaklar.

SON BAŞVURU: 1 MART

“Evden Çalışan Müşteri Temsilcisi” eğitim programı için başvurular 1 Mart Salı gününe kadar alınacak. Başvuran kadınların evde çağrı alabileceği uygun, sessiz bir ortama sahip olmalarının yanı sıra; en az lise (tercihen önlisans ya da lisans) mezunu, problem çözme, anlama ve yorum yetisi gelişmiş, diksiyonu düzgün, problem çözme becerisi gelişmiş, hızlı klavye kullanabilen niteliklerde olmaları gerekiyor. Müşteri Temsilcisi alımlarında yaş aralığı kriteri ise 18 ile 40 yaşları arası.

EĞİTİMLER 14-25 MART’TA

Başvuruların sonunda işe başlaması için uygun bulunan kadınlar önce “Evden Çalışan Müşteri Temsilcisi” programı kapsamında Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi’nde, 14-25 Mart tarihleri arasında hafta içi tam gün eğitim alacaklar. Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi tarafından devam zorunluluğu bulunan mesleki eğitimlerden ve kişisel gelişim programlarından geçecekler.

İşe başlaması uygun görülen adaylar, 09.30-18.30 ya da 10.00-19.00 saatleri arasında, günlük çalışma süresi 9 saat olacak şekilde çalışacaklar.

BAŞVURULAR ESKAM’A

Kadınlar, Üçyüzlü’deki Sosyal Hizmetler Binası içinde yer alan Esenler Belediyesi Kariyer Merkezi’ne (ESKAM) başvuruda bulunabilirler. Başvurularla ilgili detaylı bilgi almak isteyenler,0 (212) 440 09 45 – 562 17 40 ve 444 00 73 (Dahili 7332) numaralı telefonları arayabilirler.

Diğer Haberler