Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 17 Eylül 2018

ABONE OL

Haydi Gençler Esgev’e!

Esenlerli öğrencilerin sosyal ve zihinsel gelişimlerine katkıda bulunan Gençlik, Bilgi ve Hikmet Evleri'ne yeni dönem kayıtları başladı.

Esenlerli öğrencilerin sosyal ve zihinsel gelişimlerine katkıda bulunan Gençlik, Bilgi ve Hikmet Evleri’ne yeni dönem kayıtları başladı.

Esenler Belediyesi’nin Gençlik, Bilgi ve Hikmet Evleri’ne kayıtlar başladı. Mihmandar Gençlik projesi kapsamında “Esenler’in Geleceği Bizim İçin Çok Değerli” sloganıyla bu yıl da Esenlerli çocukları ve gençleri, eğitim, kültür ve eğlenceyle buluşturuyor. Esenlerli öğrencilerin hem sosyal hem de zihinsel gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla kurulanGençlik, Bilgi ve Hikmet Evleri’ne yeni dönem kayıtları başladı. Öğrencilere okul dışındaki zamanlarını daha verimli geçirme imkânı sağlayan, okulda gördükleri derslerine takviye derslerin yanı sıra hemen hemen her konuda rehberlik hizmeti de veren bilgi evlerinde, 7-14 yaş aralığında ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri eğitim alabiliyor. Bunun yanı sıra 4-6 yaş arası çocuk etkinlikleri ve 15-25 yaş arası mezun gençler de bu eğitimlerden yararlanabiliyor.

HEMEN HER BRANŞTA EĞİTİM VAR

Bünyesinde bulunan etüt ve satranç odaları, kütüphane, tiyatro salonu, cep sineması ve internet erişim odalarıyla öğrenciler bilgi evlerinde, alanlarında uzman genç ve dinamik öğretmenleri nezaretinde hem stres atıyor, hem de keyifli vakit geçirebiliyorlar. Gençlik, Bilgi ve Hikmet Evleri’nde; “Mezun Gençler Birimi”, “ESGEV-Anne Dayanışması”, “Çocuk Kulüpleri”, “Sosyal ve Kültürel Etkinlikler”, “Çocuk Meclisi”, “Okul Programları”, “Sanat Okulu”, “Değerler Eğitimi”, “Spor Akademisi”, “Sertifikalı Programlar”, “Hayat Boyu Danışmanlık Birimi”, “Dil Eğitimleri” ve “Ev Okulu” eğitimleri verilecek.

KAYITLAR BAŞLADI

Esenler’deki tüm Gençlik, Bilgi ve Hikmet Evleri’ne kayıtlar başladı. Kayıt yaptırmak isteyenlerin, kendilerine en yakın bilgi evine ailesiyle birlikte, nüfus cüzdanı fotokopisi ve 1 adet fotoğraf ile giderek form doldurmaları yeterli. Detaylı bilgi almak isteyenler, 0 (212) 646 32 81 numaralı telefonu arayabilirler.

Diğer Haberler