Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 9 Mayıs 2021

ABONE OL

TAZE ANNELERE ANNELER GÜNÜ SÜRPRİZİ

Esenler Belediyesi, 9 aylık heyecanlı bekleyişin ardından yavrusunu kucağını annelere "Anneler Günü" sürprizi yaptı.

Esenler’de bulunan Kadın-Doğum ve Çocuk Hastanesi’nde bebeklerini kucağına alan annelere  “Anneler Günü” sürprizi yapıldı. Esenler Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri çiçeklerle ve çeşitli hediyelerle hastanede yatan anneleri sevindirdi.

Esenler Belediyesi, Anneler Günü’nü bir dizi etkinlikle kutladı. Anneler Günü kutlamaları kapsamında Esenler’de bulunan hastanelerde çeşitli nedenlerle tedavi gören anneler unutulmadı. Hastaneyi ziyaret eden Esenler Belediyesi ekipleri, tedavi gören 500’den fazla anneye Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’nun selamlarıyla çiçek ve çeşitli hediyeler verdi.

“HER SÜREÇTE KADIN, AİLE VE ANNELERİMİZİ DESTEKLİYORUZ”

Annelere hediyeleri takdim eden Esenler Belediyesi Kadın ve Aile Koordinatörü Sevilay Acar, “Biz Esenler Belediyesi olarak kadınlarımızın her alanda özellikle de böyle özel gününde yanındayız. Esen Bebe Projemiz kapsamında annelerimize hem yeni bebeklerinin ilk hediyesini biz vermiş olduk belediye başkanımızın selamını ileterek hem de Anneler Günü olarak da kendilerine çiçek verdik. Biz her süreçte kadın, aile ve çocukla ilgili annelerimi destekleyecek çalışmaları yapmaya devam ediyoruz” açıklamasında bulundu.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’ya teşekkür eden ve 3. çocuğunu kucağına alan Gülsüm Akıncı, “Tüm annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun buradan ve başkanımızın da bayramını kutluyoruz. Teşekkür ederim geldikleri ve gönderdikleri için” dedi.

İkinci çocuğunu kucağına alan anne Birgül Dağdagez ise, “Ramazan ayında doğduğu için Ramazan Efe koyduk adını. Allah razı olsun, mutlu ettiniz beni” diyerek duygularını dile getirdi.

 

Diğer Haberler