Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 6 Nisan 2024

ABONE OL

GÖKSU, BELEDİYE PERSONELİNİN BAYRAMINI TEBRİK ETTİ

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Ramazan Bayramı münasebetiyle düzenlenen programda belediye personeliyle bir araya geldi. Mesai arkadaşlarıyla bayramlaşan Göksu, yeni dönemde Esenler için nefes almadan çalışacaklarını kaydetti.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Ramazan Bayramı münasebetiyle belediye personeli ile bayramlaştı. Belediye Başkanlığı Hizmet Binası’nda düzenlenen bayramlaşma törenine, belediye başkan yardımcıları ve birim müdürleri de katıldı.

 31 Mart yerel seçimlerinde Esenler’in elde ettiği zafer hakkında konuşan Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu,  “5 yıl boyunca nefes almadan çalışacağız. Büyük bir maratona başlayacağız. Her insan bizim için kutsaldır. Biz yaratılanı yaratandan ötürü severiz. Esenlerimizin mutluluğu ve huzuru için çalışmaya, koşturmaya devam edeceğiz. Esenler’deki başarıda her birinizin payı var. Emek veren ve gayret eden kardeşlerime çok teşekkür ediyorum. Aslında belediyeciler için tatil yoktur. Çünkü bizler hizmet erleri olarak sağlık, temizlik, güvenlik ve idari alanlarda halkımızın her an yanında olmak durumundayız. Her birinizin ve ailelerinin bayramını tebrik ediyor, sağlık ve huzurla geçirmenizi temenni ediyorum” dedi.

Diğer Haberler