Öneri ve Talep Formu

Gençlerin rafting macerası!

Eklenme tarihi 29 Mart 2022

ABONE OL

GENÇLERİN ADRENALİN DOLU RAFTİNG KEYFİ!

Esenlerli gençler, Dünya Su Günü etkinlikleri kapsamında Düzce’nin Melen Çayı’nda rafting yaptı. Coşkun sularda gün boyu kürek çeken gençler heyecanın keyfini doyasıya yaşadı.

Doğa sporlarının önemli ve eğlenceli bir kısmını temsil eden rafting etkinliği, Esenlerli gençler tarafından büyük ilgi gördü.

Dünya Su Günü’nde Melen Çayı üzerinde kıyasıya mücadelenin keyfini sürmek isteyen gençler raftingin tadını çıkardı. Rafting mutluluğu fotoğraf karelerine eğlenceli detaylarla yansıdı.

Kafile gün boyunca botun üstünde kürek çekti. Heyecanın ve adrenalinin üst düzeyde yaşandığı Melen Çayı’ndaki rafting programı akşam yemeği ile son buldu.

Programın ardından gençler, doğa ve suyla buluşmanın verdiği rahatlamayla İstanbul’a döndü.

RAFTİNG İLE HEYECANA ORTAK OL!

Esenler Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen etkinlikler katılımcıların yüzlerini güldürüyor.

Rota Oluşturuldu, İstanbul’a Dair gibi kültürel gezilerin yanı sıra rafting, oryantiring ve paintball gibi etkinliklerle heyecanı doruklarda yaşatıyor.

Gençlerin yoğun olarak ilgi gösterdikleri e-spor turnuvaları ise kıyasıya rekabetin adresi oluyor. 14 – 29 yaş arası tüm gençlerin katılabileceği etkinliklerimizden haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın.

Siz de gençlik ve spor etkinliklerine  kayıt olmak için tıklayabilirsiniz.

Diğer Haberler