Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 24 Mayıs 2024

ABONE OL

ESENLERLİLER SOLUĞU MÜZELERDE ALDI

Esenler Belediyesi 18-24 Mayıs Müzeler Haftası’na özel İstanbul’da bulunan müzelere geziler düzenledi. Yüzlerce Esenlerli, farklı konseptlerdeki müzeleri ziyaret ederek hatıra fotoğrafları çektirdi.

Esenler Belediyesi, her yıl 18-24 Mayıs tarihlerinde kutlanan Müzeler Haftası’na özel müze ziyaretleri düzenledi. Ziyaretler kapsamında Esenlerliler, İslam Bilim ve Teknoloji Tarihi Müzesi, İstanbul Arkeoloji Müzesi, Beykoz Cam ve Billur Müzesi, İstanbul Oyuncak Müzesi, Panorama 1453 Tarih Müzesi ve Topkapı Sarayı Müzesi’ni keşfederek bu müzelerle ilgili bilgi sahibi olma fırsatı yakaladı.

KIYMETLİ BİR ETKİNLİK

İstanbul Oyuncak Müzesi ziyaretinden bir hayli memnun kaldığını belirten Ahmet Kutlu, “İstanbul’da yaşadığım halde bu tür yerleri gezme şansım olmamıştı.  Bu nedenle bugünkü etkinlik benim için çok kıymetli. Esenler Belediyesi’ne teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. Ayşe Şahin ise “Sürekli yakınından geçtiğim Topkapı Müzesi’ni bugün güzel bir programla ziyaret ettim. Benim açımdan çok faydalı oldu” diye konuştu.

Diğer Haberler