Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 9 Aralık 2012

ABONE OL

Esenlerli Akademisyenler Buluştu

Esenler şehir Düşünce Merkezinin projelerinden biri olan Akademi Esenler çalışması Esenler’de yaşayan akademisyenleri buluşturdu.

Esenler şehir Düşünce Merkezinin projelerinden biri olan Akademi Esenler çalışması Esenler’de yaşayan akademisyenleri buluşturdu.

Esenler’de yaşayan yüksek lisans ve doktora öğrencileriyle biraraya gelmek, onların akademik çalışmaları ve görüşlerinden Esenler için fayda çıkarmak amacıyla düzenlenen Akademi Esenler projesi üyesi 70 akademisyen 30 Kasım 2012 tarihinde Esenler Kültür Merkezinden düzenlenen akşam yemeğinde bir araya geldi.

Sehir Düşünce Merkezi Bilim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mazhar Bağlı’nın ve Esenler Belediye Başkanı Sn. M. Tevfik Göksu’nun konuşmalarının ardından katılımcılarla karşılıklı fikir alış verişlerinin devam ettiği programda, Belediye Başkanı Sn. M. Tevfik Göksu Esenler’le ilgili sorulan soruları cevapladı. Yoğun bir katılımın olduğu program katılımcılara tek tek söz verilerek önümüzdeki dönemlerde yapılmasını istedikleri projelerin neler olduğu öğrenildi. Belediye ile ortak projeler yürütmeye hazır olduklarını ve bu fikrin kendilerini heyecanlandırdığını belirten katılımcılar şehir Düşünce Merkezi tarafından düzenli olarak tertip edilecek programlarda bir araya getirilecek.

Diğer Haberler