Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 20 Temmuz 2023

ABONE OL

ESENLER’DE YAZ ETKİNLİKLERİ DOLU DİZGİN

Esenler Belediyesi, sıcak geçen yaz akşamlarını birbirinden keyifli etkinliklerle renklendiriyor. Esenler’de bir gelenek haline gelen yaz etkinliklerinin ilk gününde Tansu Can, 15 Temmuz Milet Bahçesi’nde müzikseverlerle buluştu.

Evliya Çelebi Kültür Sanat Sezonu boyunca çok sayıda etkinliği sanatseverlerle buluşturan Esenler Belediyesi, düzenlediği yaz etkinlikleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Yazın enerjisini doludizgin yaşatacak unutulmaz bir programı meraklılarıyla buluşturan Esenler Belediyesi, 3. Açık Hava Tiyatro Festivali, gölet konserleri ve yazlık sinema gösterimlerine ev sahipliği yapacak. 15 Temmuz Millet Bahçesi’nde gerçekleşen yaz etkinliklerinin ilk gününde Tansu Can, seslendirdiği türkülerle kulakların pasını sildi. Gölet konserlerinin ikinci gününde ise Sefer Boztaş müzikseverlerle buluştu.

MÜZİK ZİYAFETİ SUNACAKLAR

“Esenler Yaz Etkinlikleri” kapsamında Yavuz Emin Kuruçaylı, Grup Ahir, İsa Yeşilyurt, Zübeyr, Hakan Yaşar, Mikail Karakaya, Turgut Vardi, Rüzgârlı Tepenin Çocukları, Hüseyin Yazan ve İlker Yakın  “Gölet Konserleri” ile Esenlerlilere müzik ziyafeti sunacak.

SİNEMA VE TİYATRO GÖSTERİMLERİ

Yaz etkinlerinde ayrıca ‘Ayla’, ‘Bir Annenin Feryadı’, ‘Çöpçüler Kralı’, ‘Buz Devri Büyük Çarpışma’, ‘Şirinler: Kayıp Köy’ ve ‘Bizim İçin Şampiyon’ filmleri, sinemaseverlerle buluşacak. Sinema gösterimleri, 25 Temmuz’da Ayla filmi ile start verecek.

Bu yıl 3’ncüsü düzenlenecek olan Açık Hava Tiyatro Festivali’nde ‘Çevrim Dışı Aile’, ‘Bir Evlilik Müzikali’, ‘Affedilmeyen’ ve ‘Deliriyorum Haberin Olsun’ adlı oyunlarla keyifli anlar yaşanacak. Tiyatro oyunlarının ilki olan Çevrim Dışı Aile, 10 Ağustos’ta sahne alacak.

Diğer Haberler