Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 10 Mayıs 2020

ABONE OL

Esenler’de Anneler Günü Tüm Sokaklarda Kutlandı

Esenler Belediyesi Anneler Günü’nü, anneler için söylenecek şarkılarla, çiçeklerle ve animasyon ekiplerinin gösterileriyle sokaklarda kutladı.

Koronavirüs pandemisi sebebiyle uzun süredir sokağa çıkamayan vatandaşlar, Esenler Belediyesi’nin animasyon ve eğlence ekibiyle birlikte Anneler Gününü balkonlarda kutladı.  Anneler günü için belediyenin hazırladığı çiçekler, balkonundan sepetini sallayan annelere hediye edilirken günlerdir evlerinden çıkamayan çocuklar da animasyon ekipleriyle eğlendi. Annelerine hediye vermek isteyen çocuklar da sepetlerini sallayarak çiçeklerden nasibini aldı. Kutlamada animasyon ekibinin gösterileriyle de renkli görüntülerin oluştu.

 

Belediyemize Teşekkür Ederiz, Günümüz Kutlu Olsun

Balkonlardan aldıkları çiçeklerle çok mutlu olduklarını ifade eden Esenler halkı, “Bu sene annelerimizi ziyaret edemedik, ellerini öpemedik ama her şey sağlığımız için yapılıyor. Ne yapalım bu sene böyle oldu. Seneye telafi ederiz. Bizleri unutmayan Esenler Belediyesine çok teşekkür ederiz. Hepimizin günü kutlu mutlu olsun” ifadelerini kullandı.

Diğer Haberler