Öneri ve Talep Formu

Gençler Karadeniz’in cennet köşesi Trabzon’da!

Eklenme tarihi 29 Mart 2022

ABONE OL

ROTAMIZI BU KEZ TRABZON’A ÇEVİRDİK

Esenlerli gençlerin yeni rotası doğasıyla ruha huzur veren Trabzon oldu. Gençler, zengin kültürel dokuya sahip ve doğal güzelliklerle dolu Trabzon’a giderek şehri yakından tanıdılar.

Esenlerli gençler “Rota Oluşturuldu” projesi kapsamında Edirne, Bursa ve Konya gezilerinin ardından uçakla Trabzon’a gitti. Karadeniz’in güzide kentine keyif dolu bir yolculukla giden gençler bu defa yalnız değildi.

SEVİLEN OYUNCU TRABZON’DA

Gençlere Seksenler dizisinin Komiser Rıza’sı oyuncu Onur Dilber eşlik etti. Gezi ekibi rotayı Trabzon’un görülmeye değer yerlerine çevirdi.

Dilber ile beraber şehir merkezinin yanı sıra Trabzonspor Stadyumu, Atatürk Köşkü’nü ve Maçka’yı gezen gençler, Trabzon’un güzelliklerine tanık oldular.

Gezerken eğlenen grup Trabzon’un eşsiz lezzetlerini tatmayı da ihmal etmedi.

Hamsiköy’de meşhur sütlaç ikramının ardından son bulan gezide gençlerin memnuniyeti yüzlerinden okundu.

GEZİLERE KATIL, ÜLKENİ TANI

Esenler Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, Türkiye’nin çeşitli noktalarına gezi programı düzenlemeye devam ediyor. Ülkemizin eşsiz köşelerini bir bir gezen öğrencilerimiz yeni yerler keşfetmenin heyecanını yaşıyor.

Gençler merak ettikleri şehirleri “Rota Oluşturuldu” ile gezip görerek keyif dolu vakit geçiriyor.

Yeşil cennet Trabzon’a çevrilen rotamızın sıradaki durağını öğrenmek için sosyal medya hesaplarımızı ve web sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Siz de gençlik ve spor etkinliklerine kayıt olmak için tıklayın.

 

Diğer Haberler